بهترین ابزارهای جستجوگر دشواری کلمات کلیدی (رایگان و پولی برای سئو)

اهرفس یکی از بهترین بررسی کننده های دشواری کلمات کلیدی را ارائه می دهد که استفاده از آن 100٪ رایگان است. همچنین یک ابزار آسان برای شروع کار برای مبتدیان یا هر ،ی که تازه به تحقیق کلمات کلیدی می پردازد.

بهترین ابزار دشواری کلمه کلیدی بعدی توسط ایجاد شده است ابزار بررسی سئو، که شامل مجموعه کاملی از نرم افزارهای تجزیه و تحلیل موتورهای جستجو است که می تو،د بدون پرداخت هزینه از آن استفاده کنید.

پلت فرم وب سایت ساده است و از دو فیلد برای انتخاب کشور و وارد ، کلمات کلیدی تشکیل شده است. SEO Review Tools اجازه می دهد تا چندین کلمه کلیدی را وارد کنید و به طور همزمان ارزیابی کنید، که یکی از ویژگی های مهم این ابزار مفید است. حدا،ر ده کلمه کلیدی در یک زمان. نتایج زیر فیلدهای جستجو همراه با نمره دشواری کلمه کلیدی جداگانه ظاهر می شوند.

شما می تو،د از نسخه رایگان استفاده کنید، که اغلب برای ا،ر افراد ایده آل است، یا برای باز ، قفل ویژگی های اضافی مانند ردیابی رتبه، ذخیره گزارش ها و ذخیره داده های پروژه، به گزینه پولی ارتقا دهید.

می‌تو،د بررسی کامل KWFinder من را در اینجا با هر ویژگی توضیح داده شده بخو،د یا به سادگی امروز آن را برای خودتان امتحان کنید.

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین جستجوگر دشواری کلمات کلیدی برای سئو لذت برده باشید.

به صفحه فرود بروید، کلمه کلیدی مورد نظر خود را برای بررسی وارد کنید، سپس روی “تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی” کلیک کنید. یک پاپ آپ ظاهر می شود که از شما می خواهد یک حساب کاربری رایگان ثبت کنید که فقط چند دقیقه طول می کشد و به آدرس ایمیل، نام شرکت و سایر اطلاعات مرتبط نیاز دارد.

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته برای تعدادی از ابزارهای مشکل کلمه کلیدی است. وقتی اشتراک پولی ،یداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم.

بهترین ابزارهای بررسی مشکل کلمه کلیدی

Moz همچنین یکی از بهترین ابزارهای دشواری کلمات کلیدی برای تجزیه و تحلیل سئو را دارد که می تو،د آن را به صورت رایگان امتحان کنید یا به یک حساب پولی ارتقا دهید تا جستجوهای کلمه کلیدی نامحدودی داشته باشید. تنها نکته این است که برای استفاده از این ویژگی Moz Keyword Explorer باید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید.

SEO PowerSuite یک ابزار عالی برای افراد مبتدی و حرفه ای است که به طور منظم برای وب سایت ها محتوا ایجاد می کنند و نمی خواهند وارد برنامه های مبتنی بر ابر شوند. همچنین در مجموع 4 ابزار قدرتمند SEO ارائه می شود: Rank Tracker، WebSite Auditor، SEO SpyGl،، LinkAssistant.

می تو،د برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید و روزانه 10 کلمه کلیدی جستجو کنید تا نمرات دشواری کلمه کلیدی را برای عبارات جستجوی بالقوه برای هدف قرار دادن محتوای سئو بررسی کنید. همچنین می‌تو،د جنبه‌های دیگر ابزار مانند ویژگی شکاف کلمات کلیدی، مدیریت کلمات کلیدی، ممیزی بک لینک، جستجوگر سئوی درون صفحه و موارد دیگر را آزمایش کنید.

قیمت: رایگان با استفاده نامحدود و بدون نیاز به ثبت نام.

4. SEO PowerSuite

قیمت: چهار طرح: Lite، Standard، Advanced و Enterprise با نرخ های ماهانه و سالانه. Lite ماهانه 65 دلار با 4000 جستجوی روزانه هزینه دارد. هزینه استاندارد برای 5000 جستجوی روزانه 149 دلار است. هزینه های پیشرفته 299 دلار برای 8000 جستجوی روزانه. و Enterprise برای 12000 جستجو روزانه 499 دلار هزینه دارد.

درباره مشکل کلمه کلیدی بیشتر بد،د

قیمت: با استفاده از پیوند شریک من، یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه را دریافت کنید. 119.95 دلار ماهانه برای طرح حرفه ای.

8. جستجوی کلید

Keysearch یک تحلیلگر سختی کلمه کلیدی محبوب است که در صنعت زیاد سر و صدا نمی کند. با این حال، این یکی از ابزارهای برتر مورد استفاده توسط وبلاگ نویسان مبتدی است که مقرون به صرفه ترین گزینه را با کمترین قیمت می خواهند.

Serpstat مجموعه دیگری از ابزارهای سئو است که شامل بررسی سختی کلمات کلیدی در کنار تجزیه و تحلیل رقبا، ردیابی رتبه، ابزار محتوای هوش مصنوعی و بسیاری از ویژگی های دیگر برای ناشران وب سایت است. تنها نکته این است که برای دسترسی به هر یک از این ویژگی ها باید برای یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه ثبت نام کنید.

KWfinder توسط Mangools ابزار مورد علاقه من برای بررسی نمرات دشواری کلمات کلیدی به صورت روزانه هنگام انجام تحقیقات سئو کلمات کلیدی و برنامه ریزی محتوا است. در تجربه من، KWFinder یکی از کاربرپسندترین و دقیق‌ترین معیارهای امتیازدهی KD را برای یافتن کلمات کلیدی کم رقابت برای رتبه‌بندی در SERPها دارد.

این راهنما شامل لیستی از بهترین بررسی کننده های دشواری کلمات کلیدی برای سئو است.

ارائه بهترین نکات سئو …

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف او به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/best-keyword-difficulty-checker-tools/

رتبه‌بندی SE همچنین نسخه‌های اپلیکیشن موبایل این پلتفرم را ارائه می‌کند تا به شما امکان دسترسی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته به نظارت وب‌سایت، مدیریت بک لینک، ارزیابی وب‌سایت و بسیاری از ابزارهای دیگر را بدهد که امتیاز وب‌سایت یا محتوای شما را مستقیماً از دستگاه تلفن همراه شما افزایش می‌دهد.

قیمت: سه طرح موجود: رایگان، حرفه ای و سازم،. هزینه طرح رایگان 0 دلار است. هزینه طرح حرفه ای 299 دلار در سال. و برنامه سازم، سالانه 499 دلار هزینه دارد.

5. KWFinder

قیمت: از پیوند شریک من برای یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه با 5 جستجوی روزانه کلمه کلیدی استفاده کنید. یا با 200 جستجوی روزانه به طرح اولیه 17 دلار در ماه یا طرح حرفه ای 34 دلار در ماه با 500 جستجوی روزانه ارتقا دهید.

9. ابزارهای کوچک SEO

لینک های زیر بیشتر در مورد مشکل کلمه کلیدی و نحوه استفاده صحیح از آن برای بهینه سازی بهتر موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

خلاصه ابزارهای جستجوگر دشواری کلمه کلیدی

اگر به دنبال یک تحلیلگر دشواری کلمه کلیدی سریع و با کاربرد آسان هستید که بتواند با یک کلیک امتیاز KD ایجاد کند، پس ابزارهای سئو کوچک دقیقا همین را به شما می دهد. اگر در نوشتن محتوای آنلاین و یادگیری در مورد SEO و ابزارهای مختلفی که می تو،د برای تجزیه و تحلیل بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده کنید، این ابزار عالی است.

قیمت: 10 جستجوی رایگان در ماه با یک حساب رایگان Moz؛ 99 دلار برای طرح استاندارد با 150 جستجوی ماهانه کلمه کلیدی.

3. ابزار بررسی سئو

قیمت: رایگان با استفاده نامحدود و بدون نیاز به ثبت نام.

2. Moz Keyword Explorer

Keysearch یک گزینه عالی برای افرادی است که تازه از ابزارهای SEO استفاده می کنند و می خواهند یک گزینه مقرون به صرفه برای ابزارهای با قیمت بالاتر مانند Ahrefs و Semrush با تجزیه و تحلیل دشواری کلمات کلیدی به همان اندازه خوب باشند. این ابزار همچنین با چندین ابزار دیگر مانند تحلیلگر بک لینک، حسابرس وب سایت و دستیار نوشتن محتوای هوش مصنوعی همراه است تا به شما کمک کند محتوا و پروفایل بک لینک خود را برای موفقیت بهینه کنید.

قیمت: رایگان برای 10 روز با استفاده از پیوند شریکم امتحان کنید. حداقل 29.90 دلار برای طرح اولیه با 5 ابزار تجزیه و تحلیل SEO.

6. رتبه بندی SE

توصیه های موجود در این صفحه شامل انواع تحلیلگرهای دشواری کلمات کلیدی است که به شما کمک می کند ابزار من،ی برای نیازهای بازاریابی دیجیتال خود پیدا کنید. هر گزینه دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصربه‌فرد است که می‌تو،د قبل از ارتقا به یک طرح پولی بدون پرداخت هزینه آزمایش کنید.

Semrush یکی از ابزارهای پیشرو SEO در بازار است که توسط هزاران متخصص صنعت مورد استفاده قرار می گیرد، و ابزار Keyword Magic یکی از برترین بررسی کننده های دشواری کلمات کلیدی است که تا به حال به دست شما می رسد.

قیمت: با استفاده از پیوند شریک من، یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه دریافت کنید. 49 دلار ماهانه برای برنامه ضروری، از جمله بیش از 35 ابزار تجزیه و تحلیل SEO.

7. ابزار جادویی کلمه کلیدی Semrush

SEO PowerSuite یکی از محبوب ترین ابزارهای بررسی دشواری کلمات کلیدی در بازار را دارد که می تو،د مستقیماً از رایانه خود دانلود و استفاده کنید.

در زیر، بهترین ابزار دشواری کلمه کلیدی را که می تو،د برای تجزیه و تحلیل رقابت در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) برای هر کلمه کلیدی هدف مورد نظر خود استفاده کنید، پیدا خواهید کرد.

تنها چیزی که باید وارد کنید کلمه کلیدی است، کشور را انتخاب کنید و برای مشاهده نتایج روی “بررسی کلمه کلیدی” کلیک کنید. نمره دشواری کلمه کلیدی بین 0 تا 100 است و یک پیام گزارش می دهد که سایت شما برای رتبه دهی در ده نتیجه برتر به چند بک لینک نیاز دارد.

برای استفاده از این ابزار می تو،د با وارد ، زبان، کشور و کلمه کلیدی جستجو، دامنه یا کلمه کلیدی را جستجو کنید. این وب‌سایت از شما می‌خواهد برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت‌نام کنید و تعداد محدودی جستجوی رایگان را قبل از پرداخت هزینه ماهانه فراهم می‌کند.

قیمت: استفاده رایگان بدون نیاز به ثبت نام یا پرداخت هزینه هفتگی یا ماهانه برای یک تجربه بدون آگهی.

10. Serpstat

پس از ثبت نام، نمره دقیق دشواری کلمه کلیدی را دریافت خواهید کرد که به شما نشان می دهد رتبه بندی برای عبارت جستجو بر اساس معیارهای Domain Aut،rity و Page Aut،rity نتایج رتبه برتر در Google چقدر آسان یا سخت است.

SE Ranking یکی دیگر از نرم افزارهای قدرتمند با ابزار سختی کلمات کلیدی خوب است. این پلتفرم طیف گسترده ای از 35+ ابزار سئو را ارائه می دهد که به دلایل زیادی آن را مفید می کند.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین ابزارهای بررسی مشکل کلمه کلیدی

1. جستجوگر دشواری کلمات کلیدی Ahrefs

Small SEO Tools علاوه بر تحلیلگر دشواری کلمات کلیدی، چندین ابزار را برای کمک به ناشران وب سایت فراهم می کند، از جمله چک کننده گرامری، اسکنر سرقت ادبی و جستجوی ع، مع،.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از ابزارهای سختی کلمه کلیدی برای انتخاب وجود دارد که می تواند به شما در تجزیه و تحلیل رقابت کلمات کلیدی برای بهینه سازی موتور جستجو کمک کند. با خیال راحت هر یک از این توصیه ها را امتحان کنید تا بفهمید کدام تحلیلگر دشواری کلمه کلیدی برای نیازها و بودجه شما بهترین کار را دارد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است