بنابراین، شما یک شرکت TikTok را راه اندازی کردید – حالا چه؟

مشابه ویژگی یوتیوب، لیست های پخش در TikTok به شما امکان می دهد مجموعه ای از ویدیوهای خود را ایجاد کنید. این باعث می‌شود بینندگان به راحتی ویدیوهایی را تماشا کنند که قبلاً از آنها لذت برده‌اند. و البته، این فرصت دیگری برای ارائه ارتباط متنی اضافی برای جستجو است.

نکات پیشرفته

مانند همه چیزهای TikTok، می‌تو،د از جلوه‌های پرطرفدار برای قابلیت کشف بیشتر استفاده کنید.

محتوای ویدیوی خود را به طور واضح و مختصر توصیف کنید، از عبارات کلیدی که مردم بر اساس تحقیقات کلمات کلیدی شما جستجو می کنند استفاده کنید، از هشتگ استفاده کنید و فراموش نکنید که نام برند خود را ذکر کنید.

روندها

چیزی که برای اطمینان از اینکه مخاطبان شما توانایی کشف برند شما را در TikTok دارند، نیاز دارید، ویدیویی برای هر روند جدید نیست، اگرچه این دقیقاً ضرری ندارد!

جلوه ها

بنابراین اگر آن را به درستی انجام می دهید، نگران فراخو، برای اقدام نیستید. باید روی فراخو، احساسات متمرکز شوید. باید به مخاطبان احساسی بدهید.

زیرنویس ها

با استفاده از TikTok Analytics در ابزار Creator Tools، می‌تو،د ارزیابی کنید که کدام ویدیوها فالوور جذب می‌کنند و مخاطبان فعلی شما چگونه با محتوای شما تعامل و تعامل دارند.

قابلیت جستجوی TikTok

TikTok ابزار کشف روند همچنین یک منبع عالی برای شناسایی روندها است، اگرچه در خود برنامه موجود نیست.

مانند سایر پلتفرم های اجتماعی، هشتگ‌ها در TikTok به توصیف و دسته‌بندی ویدیوها کمک می‌کنند. همچنین کاربران اغلب محتوای جدید را بر اساس هشتگ جستجو و کشف می کنند.

چه BookTok، SwiftTok، PlantTok یا چیزی کاملاً متفاوت باشد، جامعه‌ای وجود دارد که از آنچه ارائه می‌کنید قدرد، می‌کند.

به ،وان یک برند، شما مخاطب، در TikTok دارید، صرف نظر از اینکه چگونه آنها را تعریف می کنید. به همین دلیل است که یک حساب TikTok برای شرکت یا برند خود ایجاد کرده اید.

هرچه بیشتر در مضامین خود پست کنید و محتوا بیشتر درگیر شود، الگوریتم بیشتر می‌تواند محتوای شما را به مخاطبان من، ارائه دهد.

تماس خود را برای احساسات پیدا کنید

ویدیوی خود را در دسترس قرار دهید و تعامل را با شرح‌ها در TikTok بهبود بخشید. زیرنویس‌های خودکار برای ترجمه خودکار گفتار در ویدیوی شما در دسترس هستند.

این همچنین گام بزرگی برای TikTok برای پیشبرد هدف خود برای تبدیل شدن به یک موتور جستجو بود. بنابراین از این املاک عاقلانه استفاده کنید.

از آنجا، یک کلمه کلیدی را از جایگاه خود جستجو کنید – نه خیلی گسترده، اما نه خیلی خاص.

همین اوا، در ماه گذشته گوگل اعلام کرد به‌روزرس،‌هایی که به صفحات نتایج جستجو می‌آیند که شامل سؤالات بعدی ایجاد شده توسط هوش مصنوعی بر اساس سؤالات و ویدیوهای TikTok یکپارچه می‌شوند.

محتوایی ایجاد کنید که ارتباط ایجاد کند

مهمترین کاری که می تو،د در مورد TikTok انجام دهید این است که چابک باشید.

سعی کنید از فایل های صوتی که دارای ویدیوهایی با نظرات هفته گذشته هستند استفاده کنید.

از سه فاکتور اصلی رتبه بندی ذکر شده در بالا (تعامل کاربر، اطلاعات ویدیویی و تنظیمات حساب)، تنها یکی وجود دارد که برندها و سازندگان می توانند مستقیماً آن را کنترل کنند: اطلاعات ویدیویی.

فراتر از اصول اولیه اطلاعات ویدیویی، چند ،صر مهم دیگر برای ایجاد محتوایی که در TikTok رتبه بندی می شود باید در نظر بگیرید:

توضیحات

این بسط یک پیروزی بزرگ برای سازندگان بود که فضای بیشتری را برای توصیف ویدیوی شما و در نهایت فرصت‌های بیشتری برای کشف فراهم کرد.

حالا چی؟

آنچه در مورد الگوریتم TikTok می د،م

مردم به دنبال صراحت و اصالت به TikTok می آیند، بنابراین شما باید آن را با استراتژی محتوای خود تجسم دهید. شما باید در اطراف جایگاه خود محتوای شگفت انگیزی ایجاد کنید.

برای برخی پرس و جوها، گوگل با استفاده از توضیحات و هشتگ هایی که شما به سختی تحقیق کرده اید و بر اساس روندهای جستجو مستقیماً در SERP ها نوشته اید، ویدیوهای فردی را از TikTok بیرون می کشد، بسیار شبیه به ابرداده.

TikTok در طبیعت

حتماً از ،یبی از هشتگ های محبوب، خاص و مارک دار استفاده کنید. سه تا پنج هشتگ ایده آل در نظر گرفته می شود.

اینها موضوعاتی هستند که باید به ،وان موضوع یا “قلاب” خود هنگام ایجاد محتوا استفاده کنید. سپس، آبکشی کنید و تکرار کنید تا زم، که کتابخانه ای از ایده های محتوای قابل کشف و اشتراک گذاری داشته باشید.

دیگران جستجو ،د

دقیقاً مانند اینکه به تحقیق کلمات کلیدی برای اطلاع از بر،ب‌های ،وان، محتوا و پست بعدی وبلاگ خود نزدیک می‌شوید، باید برای کمک به تعیین محتوای TikTok برای ایجاد چه محتوایی، تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید.

سپس صفحه را به پایین اسکرول کنید و بخش «دیگران جستجو شده برای» را بررسی کنید. این گنجینه ای از پرس و جوهای مرتبطی است که کاربران قبلاً به دنبال آن هستند.

خود را به جای مخاطبان خود قرار دهید و در نظر بگیرید که آنها ممکن است در TikTok به دنبال چه چیزی مرتبط با تجارت شما باشند.

اینها برای سفارشی‌سازی بیشتر عالی هستند و شامل همه چیز از پس‌زمینه صفحه سبز گرفته تا افکت‌های Time Warp می‌شوند.

گفته می‌شود، فید زیر می‌تواند بینش‌های ارزشمندی را در مورد مخاطب، ارائه دهد که احتمالاً مخاطبان اسیرتر هستند.

هشتگ های مارک دار

افکت‌ها و فیلترهای TikTok برای سفارشی‌سازی ویدیوها و افزودن جزئیات بسیار مشابه فیلترهای اینستاگرام یا اسنپ‌چت استفاده می‌شوند.

،اوین امروز ممکن است بر نحوه استفاده Gen Z از TikTok به ،وان یک موتور جستجو متمرکز شوند، اما این به Gen Z محدود نمی شود. هزاره ها TikToking هستند. حتی مادر من – یک بومر – در کشتی است و احتمالاً مادر شما نیز همینطور است.

صدا

برای ایجاد تجربه ای که باعث کشف و ارتباط می شود، این موارد را در نظر داشته باشید:

  • این الگوریتم پوسترهای معمولی را در اولویت قرار می دهد، بنابراین هر چه بیشتر فعال باشید، فعالیت بیشتری می بینید.
  • محتوایی را ایجاد کنید که مردم از قبل به دنبال آن هستند و حتماً آن را بهینه کنید تا در برنامه و فراتر از آن به آن توجه کنید.
  • TikTok Trends ممکن است طول عمر کوتاهی داشته باشد، اما ارزش آن را دارد.
  • Call to Emotion بهترین راه برای نشان دادن اصالت و ایجاد احساس ارتباط در مخاطبان است.

کاربران لیست کاملی از حساب‌های دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهند که محتوای مرتبط با آنچه شما به دنبال آن هستید ایجاد می‌کنند. این یک منبع عالی برای دیدن کارهایی است که مردم در حال حاضر انجام می دهند و عملکرد آن چگونه است.

هر هشتگ مارک دار نیز نباید حول یک چالش هشتگ متمرکز شود.

TikTok کتابخانه گسترده ای از صداها و آهنگ ها دارد. این روش دیگری است که مردم جستجو می کنند. استفاده از صداهای پرطرفدار یک راه عالی برای ارائه محتوای شما در مقابل بینندگان جدید است.

با توسعه یک هشتگ مارک دار از هشتگ های خود نهایت استفاده را ببرید. هشتگ برند راه خوبی برای بهبود آگاهی و شناخت و همچنین تبلیغ محتوای تولید شده توسط کاربر است.

هر صدایی با کمتر از 10 تا 20000 ویدیو به همراه نظرات اخیر بیشتر از صداهایی با بیش از 50000 ویدیو به یک روند جدید تبدیل می شود.

شما باید هر محتوایی را که ایجاد می‌کنید برای روشی که مردم در TikTok جستجو می‌کنند، بهینه کنید.

این به همه چیز بستگی دارد، از صنعت و مخاطب شما گرفته تا پهنای باند تیم شما. بنابراین تا حد امکان از قبل برنامه ریزی کنید، اما به یاد داشته باشید که چابک و واکنش پذیر باشید.

ویدیوهای TikTok در موتورهای جستجوی سنتی

این برای شما وقتی کاربران برنامه را باز می کنند صفحه اصلی است – اولین چیزی است که می بینند.

بنابراین با پیروی از بهترین شیوه‌های سئوی آزموده‌شده و واقعی در مورد محتوای TikTok، احتمال دارد ویدیوهای شما در SERP‌های سنتی در گوگل، بینگ و فراتر از آن رتبه‌بندی شوند.

عمیق تر حفاری کنید: الگوریتم TikTok چگونه کار می کند: همه چیزهایی که باید بد،د

صفحه برای شما

هر هفته تعداد زیادی حساب برای به اشتراک گذاری صدای پرطرفدار اختصاص داده شده است. استفاده از این موارد به هر پست این امکان را می دهد که دسترسی شما را فراتر از ،، که قبلاً شما را دنبال کرده اند گسترش دهد.

از اوا، سال 2022، توضیحات ویدیوی TikTok دارای محدودیت 2200 کاراکتر (در مقایسه با محدودیت 300 کاراکتری قبلی) هستند.

هنگام جستجوی صداهای پرطرفدار، گاهی اوقات یک صدا برای مدتی ترند شده است و تعداد زیادی ویدیو مرتبط با آن دارد.

ارتباط با برند خود را احساس کنید. احساس شادی و هیجان کنید.

تماس خود را برای احساسات پیدا کنید

به یاد داشته باشید، ما همه با هم یاد می گیریم

تصاویر کوتاه همراه با تأیید فوری از طریق نظرات، TikTok را به ،وان یک چالش در صنعت جستجو قرار داده است، به گونه ای که هیچ پلتفرم اجتماعی دیگری نتوانسته است به آن دست یابد.

افزودن هشتگ های من، به ویدیوی خود می تواند به شما کمک کند تا در FYP های بیشتری ظاهر شوید و فالوورهای بیشتری به دست آورید.

و سپس باید در واقع چیزی ارزشمند ارائه دهید، یک مشکل را حل کنید یا به یک سوال پاسخ دهید.

TikTok چیزی بیش از صرفاً پرش از روندها و تولید محتوای ویدیویی است. این داستان برند شما است که به صورت بصری زنده شده است. لازم نیست هر محتوایی آنچه را که مشتریان شما می خواهند و به آن نیاز دارند گرد هم آورد.

لیست های پخش

موتورهای جستجو مانند توییتر و اینستاگرام، TikTok را می ،ند و فهرست می کنند.

فقط مطمئن شوید که هشتگ شما به راحتی برای مخاطبان به یاد می‌آورد و املا می‌کند و باعث می‌شود تا آنها با شما ارتباط برقرار کنند.

شیوع ویدیوهای TikTok که در نتایج جستجوی Google ظاهر می شوند، فقط در حال افزایش است.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


چگونه ویدیوهای TikTok خود را قابل کشف کنیم

قابلیت‌های نمایه‌سازی و رتبه‌بندی TikTok بسیار پیشرفته است. آنها همه چیز را می گیرند، حتی ناگفته ها را. بنابراین مطمئن شوید که از هر ویژگی ای که ارائه می دهند نهایت استفاده را ببرید.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.

منبع: https://searchengineland.com/s،ed-company-tiktok-now-what-429353

به خاطر داشته باشید که کیفیت مهمتر از کمیت است. با این حال، TikTok به ثبات پاداش می دهد. TikTok برای تجارت توصیه می کند یک استراتژی “همیشه فعال”، پست ، 1-4 بار در روز.

صداها و هشتگ‌ها نیز در مرحله بعدی، ی،ی بهینه‌سازی محتوای ویدیوی شما، کمک خواهند کرد.

محتوایی ایجاد کنید که رتبه بندی کند

شما باید فراتر از یک دعوت به اقدام فکر کنید تا تعامل را از برنامه حذف کنید. همه ما می د،م که رسانه های اجتماعی یک رسانه پاسخ مستقیم نیستند.

اما با بیش از یک میلیارد کاربر فعال، دسترسی بالقوه نامحدود است… اگر این کار را درست انجام دهید.

هیچ دو FYP مشابه نیستند. در تجربه من، FYP TikTok شما را بهتر از خودتان می شناسد.

صفحه برای شما در TikTok

فید زیر

دسته اطلاعات ویدیویی TikTok شامل موارد زیر است:

اه، تعیین کنید، چیزهای جدید را آزمایش کنید، از جدیدترین صداها استفاده کنید، در روندها شرکت کنید و پیشرفت خود را پیگیری کنید.

درست مانند گوگل، TikTok الگوریتمی دارد که تعیین می‌کند محتوای شما چه زم، و کجا ظاهر شود یا به صورت ارگ،ک «رتبه‌بندی» شود. در برنامه، سه فید ویدیوی اصلی وجود دارد:

همانطور که یکی از کاربران توییتر نشان داد، این برنامه می‌تواند نتایج جستجوی مرتبط و دقیقی را تولید کند، حتی اگر کلمات کلیدی که کاربر جستجو می‌کند واقعاً در ،وان نیستند. یا هشتگ ها یا حتی به صورت شفاهی در ویدیو گفته شده است.


و شایان ذکر است که TikTok برای همه یا هر برندی من، نیست، بنابراین آن را مجبور نکنید. مخاطب می تواند بگوید.

تصویر جلد شما نیز مهم است. حتماً از همپوش، متنی برای نشان دادن محتوای ویدیو استفاده کنید.

این فید شخصی شده منبع اصلی برای کشف محتوا در برنامه است، به این م،ی که این اولویت برای «رتبه‌بندی» در TikTok است.

فراموش نکنید که سایر برگه‌های جستجو در بالای برنامه خود را نیز برای مطالب و ایده‌های مرتبط کاوش کنید – ویدیوها، کاربران، صداها، زنده، مکان‌ها و هشتگ‌ها.

دسته بندی ها

وقتی صحبت از حساب های برند به میان می آید، تعداد کمی از آنها در واقع به این اندازه پست می گذارند. با این حال، هیچ قانون سختی در مورد تعداد دفعات وجود ندارد شما نام تجاری باید ارسال شود

در حالی که فاکتورهای رتبه‌بندی اساساً در هر خوراک ی،ان هستند، تأکید عمده بر بهینه‌سازی برای FYP است، زیرا TikTok به اشتراک گذاشته است مشخص شده است که 97٪ از بازدیدهای ویدیو از صفحات For You است.

همانطور که گوگل EEAT را در نظر می گیرد، TikTok به دنبال یکپارچگی از سوی سازندگ، است که تخصص خود را به نمایش می گذارند.

فرکانس

اما تنها ایجاد ویدیوهایی که مردم در جستجوی آن هستند و افزودن صدایی پرطرفدار کافی نیست.

ویدیوهای برتر را در زیر آن صدا بررسی کنید و ببینید که تاریخ آنها چقدر است و نظرات اخیر چقدر است.

با استفاده از عملکرد جستجو در برنامه شروع کنید. صفحه اول ،یبی از موارد پرطرفدار و محتوایی را که بر اساس سابقه و تعامل شما برای شما مرتبط می دانند، به شما نشان می دهد.

یکی از رایج ترین سوالات این است که “برندها چند وقت یکبار باید در TikTok پست بگذارند؟”

برای پرس و جوهای درست، Google یک چرخ فلک ویدیویی کوتاه نمایش می دهد که ویدیوهای TikTok را می کشد. Google از سرنخ‌های متنی از توضیحات، زیرنویس‌ها، هشتگ‌ها، صداها و غیره شما استفاده می‌کند (بینگ یک ویژگی مشابه دارد.)

هشتگ ها

با رویکرد درست، می تو،د آگاهی از برند خود را افزایش دهید و با سرمایه گذاری کمتری نسبت به موتورهای جستجوی سنتی، دسترسی به TikTok را افزایش دهید. در اینجا چند نکته برای رسیدن به آنجا وجود دارد.

محتوای مورد نظر مردم را ایجاد کنید