بله، ما باید در مورد توییتر صحبت کنیم.


نظرات بیان شده در این داستان صرفاً متعلق به نویسنده است و منع، کننده نظرات و اعتقادات مجله موتور جستجو یا وابسته به آن نیست.

با سلام، متخصصان سئو، بازاریابان دیجیتال، رو،مه نگاران و ذهن های کنجکاو در میان ما. زیرا من این افتخار، امتیاز، نه، این افتخار را دارم که اولین “نامه از سردبیر” رسمی خود را به چنین مخاطب محترمی خطاب کنم.

و به همان اندازه که من از شروع ، کارها در این یادداشت متنفرم: ما باید در مورد توییتر صحبت کنیم.

میدونم میدونم. شما نمی خواهید در مورد توییتر صحبت کنید. من نمی خواهم در مورد توییتر صحبت کنم. هیچ ، نمی خواهد در مورد توییتر صحبت کند. اما آیا ترجیح می دهید در مورد انتخابات میان دوره ای آمریکا صحبت کنید؟ آره، من هم

بیایید با یک ج، زم، بسیار گسترده از رویدادها شروع کنیم. می د،د که داستان قدیمی: پسر میلیاردر با رسانه های اجتماعی ملاقات می کند، رسانه های اجتماعی دست به سر و صداهای غالباً بی م،ی پسر میلیاردر می زنند و نکته بعدی که می د،د، پسر میلیاردر پیشنهاد (تهدید؟) ،ید یکی از این پلتفرم های رسانه اجتماعی را می دهد، اما آن را در محراب و برای ،ید واقعی برگردید.

مرا ببخش؛ من تمایل زیادی به داستان نویسی دارم.

و از آن زمان، ادامه دادن به آن واقعاً دشوار است – حتی برای ما که در سنگر اخبار این صنعت زندگی می کنیم.

توییتر آبی چقدر است هزینه (ی،ی اگر باشد هنوز وجود دارد)؟ آیا واقعاً از کارکن، که اخیراً ا،اج شده اند درخواست بازگشت داده می شود؟ به هر حال «آزادی بیان» چیست، وقتی شما نمی‌سازید شوخی ها درباره مالک جدید توییتر؟ و صادقانه – ماستودون چیه؟ (من اخیراً به آ،ین مورد پیوستم، در واقع – اما این یک داستان برای یک روز دیگر است.)

می دانم که قول داده بودیم در مورد انتخابات صحبت نکنیم، اما – هوو پسر. اگر آنها نبودند، ما در این چرخه خبری Tech Nerd News ™️ (که من یک شرکت کننده مفت، و مشتاق هستم) تنوع کمی داشتیم.

همانطور که به یک دوست منزوی و غیرصنعتی گفتم (انگار او به اندازه کافی به ،وان معلم علوم دبیرستان با او سروکار ندارد) در هنگام ناهار، “من از دادن فرصت پخش به پسر میلیاردر در زندگی شخصی خود بیزارم، اما این همه چیز است. من می توانم در مورد آن صحبت کنم زیرا ظاهراً از خودم متنفرم.»

اما پس از آن، یکی از همکاران محترم من به نکته خوبی اشاره کرد: چرا غوغا بر سر ا،اج های گسترده توییتر، و به سختی یک نگاه (حداقل، از دید پرندگان) درباره ،، که در متا هستند?

این بیش از یک نکته منصفانه است.

این حرکت تازه‌ترین اقدام متا در پخش لباس‌های ،یفش در زم، است که فکر می‌کند ،ی تماشا نمی‌کند. به ،وان مثال، در تعطیلات آ، هفته مهم یا در طول یک چرخه خبری از قبل پر هرج و مرج، زم، که، مثلاً، یک چرخه انتخاباتی مهم در ایالات متحده وجود دارد – یا یکی از همتایان صنعت آن در حال حاضر سرفصل های بی پای، را ایجاد می کند.

و اینطور نیست که مارک زاکربرگ دقیقاً همان “آدم خوب” اصلی باشد – جهنم، او حتی یک قهرمان غم انگیز هم نیست – و در بهترین حالت، “مردی است که شما را به پرورش زمین های کشاورزی مجازی متهم می کند”، همانطور که همان همکار گفته است. آی تی.

به نظر من، هرج و مرج بی وقفه وضعیت در توییتر، ،وج از درام آن را دشوار می کند. خیلی چیزها در مورد این تصاحب از همان ابتدا یک آشفتگی کامل بوده است، از ماسک شروع شد و از توئیتر اوپسی-فقط شوخی کردم-در واقع نمی خواهم-توئیتر ب،م- شروع شد. به طور قانونی خطرناک است پیامدهای ویژگی تأیید برای استخدام (دوباره – اگر هنوز وجود دارد).

به بهار 2018 برگردید، زم، که شرکتی که در آن زمان با نام “فیس بوک” شناخته می شد با سیل بی پای، از اخبار بد روبرو شد. ی،ی زم، که به نظر می رسید چرخه اخبار ایالات متحده را نمی توان با چیزی به جز مدیر عامل بدنام آزار داد. جلسات استماع کنگره.

مطمئناً یک دوره انتخابات میان دوره ای دیگر در افق بود. اما ماه‌های زیادی باقی مانده بود تا حواس‌پرتی کافی ایجاد شود، و چند هفته دیگر نمی‌ماند که ماسک پس از تبلیغات بسیار (و عجیب و غریب) به‌،وان مدیر عامل فناوری Enemy #1 ظاهر شد. تماس درآمد تسلا.

در واقع، مدتی است که این نوشته با نوسانات ماسک روی دیوار است. اما فقط زمان زیادی است که این الگو تکرار شود، و یکی از همتایان صنعت او بار دیگر کانون توجه Tech Nerd News Cycle™️ را از بین ببرد – به خصوص که ا،ر شما، طبق نظرسنجی خود ما، آماده ، توییتر نیستید. فقط الان.

اما من به آن زمان می دهم. و در طول این مدت، سؤالات من حول محور آنچه برای ماسک باقی خواهد ماند می چرخد.

اگر تعداد زیادی از کاربران و تبلیغ کنندگان به طور ی،ان از پلتفرم فرار کنند (و به هر حال، در نهایت پول و زمان خود را کجا خواهند برد؟)، و تعداد کافی مدیران کلیدی استعفا دهد – من نمی دانم که آیا توییتر تبدیل به یک اتاق پژواک توخالی از اعلامیه های یک مرد می شود؟ به هر حال، اگر یک شخص فوق‌العاده ثروتمند در جنگل فریاد بزند و ،ی در اطراف نباشد که آن را بشنود، آیا صدا می‌دهد؟

در این یادداشت – فکر می کنم به اندازه کافی برای یک روز در مورد توییتر صحبت کرده ام. و به طرز تکان دهنده ای وجود دارد دارند از دیگر مطالب خبری بود که در این هفته توجه من را به خود جلب کرد:

  • ما انسان های ف، ساده (با نام مستعار، کاربران یوتیوب) احتمالاً کنترل کمتری بر تعداد دفعات دیدن تبلیغات مشابه خواهیم داشت. گوگل در اوایل این هفته فرکانس هدف را برای کمپین‌های یوتیوب تعیین کرد و به تبلیغ‌کنندگان این امکان را داد که تعداد دفعات نمایش یک تبلیغ را کنترل کنند. مت ساترن، نویسنده ارشد اخبار SEJ وارد اینجا می شود.
  • جان مو، به شایعات Reddit در مورد هشدارهای کنسول جستجو در مورد قابلیت استفاده از تلفن همراه که منجر به افت رتبه می شود، پاسخ داد. اما به گفته مو،، به احتمال زیاد ارتباطی با قابلیت استفاده از تلفن همراه نداشت و بیشتر با کیفیت محتوا ارتباط داشت. راجر مونتی در اینجا می نویسد که این یک مطالعه موردی است که در آن می نویسد: «چگونه واضح ترین دلیل برای اتفاقی که می افتد همیشه دلیل صحیح نیست … بلکه واضح ترین دلیل است.»
  • مدیران رسانه‌های اجتماعی، خوشحال باشید: اینستاگرام توانایی زمان‌بندی پست‌ها و حلقه‌ها را در اپلیکیشن موبایل تا ۷۵ روز قبل ارائه می‌کند. سرانجام. داستان کامل اینجا

وای! چه هفته ای برای نوشتن اولین نامه ام. متش، که خواندید – به قول آقایی که اخیراً با او قرار ملاقات گذاشتم، “این خیلی لذت بخش بود.”

تا دفعه بعد،

AZW
منبع: https://www.searchenginejournal.com/letter-from-the-editor-yes-we-have-to-talk-about-twitter/470913/

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است