برنامه خرید در Google برای خاموش شدن در 26 سپتامبر

این شرکت امروز از طریق ایمیلی که برای ،ده‌فروشان شرکت‌کننده ارسال شده اعلام کرد، ،ید در Google برای جستجو و ،ید در 26 سپتامبر تعطیل می‌شود.

ایجاد تجارب عالی از پرداخت چیزی است که ما روی آن تمرکز کرده‌ایم و همیشه در حال تکامل هستیم. به شما اطلاع می دهیم که از 26 سپتامبر 2023، برنامه فعلی ،ید در Google در ایالات متحده پایان می یابد. ما چند کانال جدید داریم که از آزمایش آنها هیجان زده هستیم (اطلاعات بیشتر در زیر)، با این حال، می‌خواهیم برخی از جزئیات کلیدی درباره ،ید در Google را به اشتراک بگذاریم.

 1. شرکت شما در ،ید در Google در 26 سپتامبر 2023 به پایان می رسد و هیچ فهرستی در جستجو یا ،ید گزینه ،ید در Google را نشان نمی دهد. اگر در حال حاضر در حال ورود هستید، امروز از فرآیند حذف خواهید شد.
 2. تمام سفارش‌های دریافت‌شده تا سپتامبر 2023 باید با رعایت سیاست‌های بازگشت، صرف‌نظر از خاتمه برنامه، انجام شوند.
 3. اگر فکر می کنید این انتخاب برای ،ب و کار شما سودمندتر است، می تو،د زودتر از سپتامبر شرکت خود را در برنامه خاتمه دهید. لطفا تماس بگیرید حمایت ، برای کمک در انجام این کار
 4. اطلاعات سفارش برای پایان برنامه پس از یک سال در دسترس خواهد بود. از طریق دستورالعمل ها می تو،د به گزارش های خود دسترسی داشته باشید اینجا.
 5. برای پایان دادن به برنامه هیچ اقدامی از شما لازم نیست.

چرا ما اهمیت می دهیم. گوگل می گوید ،ید در گوگل را حذف می کند تا یک «سفر ،ید ساده برای ،یداران» ایجاد کند که فروش ،ده فروشان را در گوگل و یوتیوب آسان تر می کند.

در اینجا چیزی است که ما در مورد برنامه Google برای “سفر ،ید ساده تر برای ،یداران” می د،م. این صفحه:

 • به جای یک سفر چند مرحله ای ،ید، افرادی که آماده ،ید هستند اکنون این گزینه را خواهند داشت که مستقیماً از Google به جریان پرداخت در وب سایت شما بروند. پس از رسیدن به آنجا، آن‌ها محصول انتخابی را از قبل در سبد ،ید خود مشاهده می‌کنند و می‌توانند با هر روش پرداختی که انتخاب می‌کنند، آن را در سایت شما بررسی کنند. ما این تجربه را در Google و YouTube با بازرگانان منتخب به صورت آزمایشی اجرا خواهیم کرد و همانطور که آماده پذیرش شرکای اضافی هستیم، اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

ما همچنان به معرفی راه‌های جدید برای بهینه‌سازی روشی که کاربران برای پرداخت در پلتفرم‌های خود پیمایش می‌کنند، ادامه می‌دهیم و مشتاقانه منتظر تعامل مستمر با شرکای ،ده‌فروشی خود در محصولات دیگر مانند آزمایشی جدید پرداخت و سایر زمینه‌های همکاری از طریق ابزارها، اطلاعات بینش و آموزش.

ما از تجربه تسویه‌حساب ساده‌ای که داریم هیجان‌زده هستیم سال گذشته معرفی شد، که در آن مشتری، که آماده ،ید هستند این گزینه را خواهند داشت که مستقیماً از فهرستی در Google به جریان پرداخت در وب سایت شما بروند. پس از رسیدن به آنجا، آن‌ها محصول انتخابی را از قبل در سبد ،ید خود مشاهده می‌کنند و می‌توانند با هر روش پرداختی که انتخاب می‌کنند، آن را در سایت شما بررسی کنند. *بازرگان، که از ویژگی جدید Google Checkout استفاده می‌کنند شاهد بهبود ارزش ناخالص کالا (GMV) بین 1 تا 10 درصد هستند.

 • *منبع: Google Data، ایالات متحده، ،ده فروشی، مارس 2023. [Caveat: Data pulled for existing pilot merchants]

خلبان جدید به ما گفته شده است که تاجران بیشتری در حال حاضر از آزمایشی جدید تسویه حساب Google استفاده می کنند تا ،ید در Google. گوگل یک محصول جدید ایجاد کرده است فرم اگر به پایلوت جدید تسویه حساب علاقه مند هستید.

برای هرگونه سوال یا پشتیب، در مورد خاتمه مشارکت خود، لطفاً با تیم پشتیب، ما تماس بگیرید یا با مخاطب Google خود تماس بگیرید.


منبع: https://searchengineland.com/buy-on-google-program-to-shut-down-sept-26-428845

بیشتر بد،د:

 • اگر مایل به پیوستن به پایلوت تسویه حساب هستید، لطفاً فرم علاقه مندی را تکمیل کنید اینجا.
 • لطفاً توجه داشته باشید، اگر برای پیوستن به برنامه آزمایشی تسویه‌حساب قبل از سپتامبر انتخاب شده‌اید، هر تجربه فعلی ،ید در Google که در حال اجرا هستید، فوراً قابل اجرا نخواهد بود.
 • برای ،، که برای شرکت در آزمایشی انتخاب نشده اند، زم، که راه حل به طور گسترده در دسترس باشد با شما تماس خواهیم گرفت تا بتو،د در آن زمان سوار شوید!

ایمیل. در اینجا یک کپی از ایمیلی است که Google امروز برای بازرگانان ارسال می کند:

آنچه گوگل می گوید. یکی از سخنگویان گوگل به Search Engine Land گفت:

 • هدف ما حمایت از یک ا،یستم باز با ارتباط مستقیم ،یداران با بازرگانان است و این یک اولویت بزرگ برای ما است. ما یک فرآیند تسویه‌حساب کارآمد جدید ایجاد کردیم که به ،یداران اجازه می‌دهد وقتی آماده ،ید هستند مستقیماً از Google به جریان پرداخت در وب‌سایت تاجر بروند. ما بازخورد خوبی از بازرگانان و کاربران دریافت کرده ایم. ،ید در Google یک ویژگی کوچک بود که تعداد بسیار محدودی از تاجران از آن استفاده ،د، بنابراین ما در عوض در این تجربه ،ید جدید سرمایه‌گذاری می‌کنیم.»

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است