بررسی‌های محلی Google پس از برگزاری منتشر می‌شوند

بحث انجمن در انجمن های جستجوی محلی.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-local-reviews-m،-publish-34235.html

گزارش‌هایی از برخی از سئوکاران محلی وجود دارد که نشان می‌دهد گوگل در حال حذف نظرات قبلی در Google Maps است. برخی می‌بینند که ده‌ها، اگر نگوییم بیش از صدها نظر، در نمایه‌های ،ب‌وکار محلی در Google Maps پست می‌شوند، که قدمت برخی از آنها به یک سال یا بیشتر می‌رسد.

با بررسی های 101 پوندی به خواب رفتم، با 107 پوند از خواب بیدار شدم. بله، روز خوبی خواهد بود. pic.twitter.com/tQf4jfuzt4

— امی تومان 🏖😎 (@BubblesUp) 11 اکتبر 2022

جیسون براون نیز در مورد این مطلب در انجمن های جستجوی محلی جایی که دیگران نیز متوجه این موضوع می شوند. برخی در آن تاپیک چه گفتند:

من این توییت را از @Amy Toman دیدم و وقتی به نمایه تجاری او نگاه کردم، معلوم شد که این نظرات جدید نیستند، بلکه نظرات قدیمی‌تری هستند که منتشر شده‌اند. جدیدترین آن 3 روز پیش و قدیمی ترین آن یک سال پیش ارسال شده است. امی اظهار داشت که یک ایمیل برای یک نظر که 10 ماه پیش ارسال شده بود دریافت کرده است اما برای 5 مورد دیگر هیچ ایمیلی دریافت نکرده است. او فقط زم، متوجه آنها شد که روی برگه “پاسخ نداده ام” کلیک کرد.

من این را در 1 GBP مشتری می بینم که در چند ماه گذشته مرورهای قدیمی را به طور ناگه، پنهان کرده بود. آنها از 390+ به 380 رسیدند و اخیراً بدون دخالت من به 390 برگشتند.

من همین الان دیدم که ،ب و کار دیگری از 154 بررسی به 169 بررسی رسیده است. هیچ کدام جدید نیستند.

به نظر می رسد اعلان های ایمیلی این بررسی ها تا حدودی با تأخیر مواجه شده است. فکر می‌کنم در طول تعطیلات حتی تعدادی را برای ،ب‌وکارم دیدم، اما نظراتم را خیلی دقیق دنبال نمی‌کنم (می‌دانم، باید).

امی تومان ابتدا در این مورد پست کرد توییتر گفت: “با بررسی 101 پوندی به خواب رفتم، با 107 پوند از خواب بیدار شدم. بله، روز خوبی خواهد بود.” او حتی از Lucille Ball GIF استفاده کرد، که زمان بسیار خوبی است:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است