با محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) رتبه صفحه و ترافیک ارگانیک خود را افزایش دهید

انبار دیجیتال مارکتینگ یک مرکز منبع برای استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال است. ما مقالات و کتاب‌های الکترونیکی میزب، شده، تحقیقات اصلی و پخش‌های اینترنتی در مورد موضوعات بازاریابی دیجیتال را ارائه می‌کنیم – از تبلیغات گرفته تا تجزیه و تحلیل، ابزارهای مدیریت کمپین SEO و PPC تا نرم‌افزار مدیریت رسانه‌های اجتماعی، تجارت الکترونیک تا بازاریابی ایمیلی، و موارد دیگر. در مورد بازاریابی اینترنتی Di،al Marketing De، بخشی از رسانه درب سوم، ناشر Search Engine Land، MarTech، و تولیدکننده مجموعه کنفرانس های Search Marketing Expo و MarTech است. به ما سر بزنید http://di،almarketingde،.com.


منبع: https://searchengineland.com/increase-your-page-rankings-and-،ic-traffic-with-user-generated-content-ugc-388955

بیشتر بد،د. برای دانلود به فروشگاه دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید “چگونه درآمد تجارت الکترونیک خود را افزایش دهیم” از ،یدار تایید شده است.


جدید در زمین موتورهای جستجو

ببینید چرا گوگل و ،یداران اعتبار و قابل اعتماد بودن UGC را ترجیح می دهند. و چرا سئو و نرخ تبدیل را بهبود می بخشد، از جمله:

  1. چگونه رتبه صفحه خود را افزایش دهیم
  2. چگونه ترافیک ارگ،ک خود را تا 400٪ افزایش دهیم
  3. چگونه تا 75 درصد از ترافیک صفحه محصول خود را تبدیل کنید
  4. چگونه ارزش طول عمر مشتری (CLV) خود را تا 200٪ افزایش دهیم
  5. نحوه کاهش نرخ بازگشت تا 20٪
  6. نحوه افزایش میانگین ارزش سفارش (AOV) تا 18٪

در این گزارش عمیق، S،pper Approved انواع بسیاری از USC و مزایای آن، ابزارهای مختلف برای تولید و توزیع UGC، و نحوه عملکرد آن برای بهبود دید آنلاین در نتایج جستجو را پوشش می‌دهد.

درباره نویسنده

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است