باگ نمایه سازی Google News پس از 3 هفته مشکل برطرف شد

به‌روزرس،‌های وضعیت اشکال نمایه‌سازی Google News

بگذارید ج، زم، را به شما بدهم. ناشران اخبار شروع ،د به گزارش مشکلات مربوط به دید و ترافیک سایت خود از Google News در حدود 29 ژوئن در این مورد. Google New Publisher Help نخ. برخی از 21 ژوئن، برخی در 22 و برخی در 23 متوجه کاهش ترافیک و دید شدند.

من شروع به نوشتن داستان برای این سایت در 10 ژوئیه در صبح کردم، اما سپس گوگل مشکل را در بعدازظهر 10 جولای با پست ، موضوع در سایت تایید کرد. گزارش وضعیت جستجوی گوگل. این ج، زم، است که گوگل آن را در آنجا پست کرده است:

  • 10 ژوئیه 2023 – 13:01 PDT: یک مشکل دائمی با نمایه سازی در Google News وجود دارد که همه سایت ها را تحت تأثیر قرار می دهد. سایت‌ها ممکن است با کاهش ترافیک Google News مواجه شوند. ما در حال کار بر روی شناسایی علت اصلی هستیم. به روز رس، بعدی ظرف 24 ساعت خواهد بود.
  • 11 ژوئیه 2023 – 13:31 PDT: ما مشکل نمایه سازی را شناسایی کرده ایم و در حال کار بر روی رفع آن هستیم. به روز رس، بعدی ظرف 24 ساعت خواهد بود.
  • 12 ژوئیه 2023 – 10:41 PDT: ما مشکل نمایه‌سازی اخبار را شناسایی کرده‌ایم و رفع آن را اجرا کرده‌ایم. ما در حال نظارت بر وضعیت هستیم تا تأیید کنیم که این مشکل را حل می کند. به روز رس، بعدی ظرف 24 ساعت خواهد بود.
  • 13 ژوئیه 2023 – 23:01 PDT: ما مشکل نمایه‌سازی اخبار را شناسایی کرده‌ایم و راه‌حلی را اجرا کرده‌ایم. ما در حال نظارت بر وضعیت هستیم تا تأیید کنیم که این مشکل را حل می کند. به روز رس، بعدی ظرف 24 ساعت خواهد بود.
  • 14 جولای 2023 – 14:06 PDT: مشکل را با نمایه سازی اخبار برطرف کردیم. هیچ به روز رس، دیگری وجود نخواهد داشت.

بحث انجمن در آسمان آبی.

منبع: https://www.seroundtable.com/google-news-indexing-bug-fixed-35713.html

جان مو، از گوگل گفت آسمان آبی در 14 ژوئیه در ساعت 6:30 صبح، “به نظر می رسد اکنون کاملاً ثابت شده است، ما فقط در مورد ارائه زودهنگام کاملاً محتاط هستیم.”

جان مو، سپس به من پاسخ داد آسمان آبی گفت: “دکمه “تمام شد” اکنون کلیک شده است.

سپس در همان روز، گوگل در ساعت 5:06 بعد از ظهر به وقت شرقی یک به روز رس، را در آن سایت وضعیت جستجو ارسال کرد و گفت که به طور کامل حل شده است.

زنی که به هم می پیوندند لوگوی رو،مه گوگل را پاره کرد

بنابراین اگر از حدود ۲۱ ژوئن تا ۱۳/۱۴ ژوئیه کاهش ترافیک عجیبی را از Google News مشاهده کردید، احتمالاً به همین دلیل است. امیدواریم اکنون ترافیک بیشتری از Google News مشاهده کنید، اما برای اخبار و موضوعات پرطرفدار کمی سخت است…

گوگل یک اشکال نمایه سازی با ناشران Google News را تایید کرد که حدود سه هفته ادامه داشت. از حدود 21 ژوئن شروع شد و در روز جمعه 14 جولای به طور رسمی ثابت شد.