باز کردن قفل ضربه بالا با حداقل هزینه

به گفته کوری هنکه، کارشناس تبلیغات دیجیتال، راز ایجاد محیط‌هایی با دسترسی بالا و کم‌هزینه و موثرتر ، کمپین‌ها در چهار متغیر خاص نهفته است.

باز ، کمپین های کم هزینه و تاثیر بالا

تبلیغات درون فید در فید شخصی‌شده YouTube ظاهر می‌شوند و به کاربران اجازه می‌دهند روی تصویر کوچک آگهی کلیک کنند، در حالی که ویدیو به طور همزمان پخش می‌شود. برخی از مزایای کلیدی تبلیغات درون فید بر خلاف شورت عبارتند از:

  • برداشت های بیشتر
  • افزایش بازدید
  • ،ج بالاتر
  • طول تبلیغ بیشتر
  • فراخو، منحصر به فرد برای اقدام
  • اقتدار چهره به دوربین
  • پخش خودکار در فید
  • قرار دادن حق بیمه در بالای خوراک
  • هنکه گفت: «من فکر می‌کنم ارزش واقعاً این است که بازدیدهای ،ب‌شده‌تری دریافت می‌کنید.
کوری هنکه، بنیانگذار Variable Media

نکات ارجاع YouTube

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


انواع پیشنهاد – دریافت نتایج در سطح تلویزیون از YouTube

به افکت هالو فکر کنید. هنکه برخی از استراتژی های پیاده سازی را در اینجا ارائه کرده است:

شروع شدن

برای شروع با رویکرد کم هزینه هنکه برای تبلیغات YouTube آماده اید؟ این چیزی است که او پیشنهاد کرد:


منبع: https://searchengineland.com/youtube-ads-unlocking-high-impact-minimal-cost-428567

در SMX Advanced به تبلیغ‌کنندگان نشان داده شد که چگونه استراتژی‌های بازاریابی YouTube خود را با روش‌های مقرون‌به‌صرفه، پرتأثیر، آزمایش‌شده و آزمایش‌شده بهبود دهند.

چهار متغیری که بازاریابان باید به ،وان اولویت اصلی به آنها توجه کنند عبارتند از:

هنکه با تأمل در رویکرد خود برای هدف‌گیری و هدف‌گیری مجدد، ابزار هدف‌گیری مورد علاقه‌اش را گزارش ،یبی دقیق جمعیت‌شناختی نشان داد که بر سن، ،ت، وضعیت والدین و درآمد خانوار تمرکز دارد.

بازاریابان انواع مختلفی از تبلیغات را برای انتخاب دارند و کاربران از این قالب های مختلف به روش های مختلف استفاده می کنند. هنکه در مورد مزایای تبلیغات فید، قابل رد شدن، غیر قابل رد شدن، داستان ها، حلقه ها و تلویزیون زنده صحبت کرد. او خاطرنشان کرد که تبلیغات قابل رد شدن و غیرقابل رد شدن به دلیل توجهی که به دست می‌آورند، گزینه‌های بسیار خوبی هستند – اما به دلیل ویژگی لینک نامحدود، قابل رد شدن، مورد علاقه اوست.

In-feeds یک محصول تبلیغاتی جدید است که توسط Google Ads راه اندازی شده است و یکی از بزرگترین تغییرات سیستم از زمان عرضه ،pers در پنج سال پیش است.

برای تعیین اینکه آیا این گزینه برای کمپین شما من، است یا خیر، هنکه تبلیغ‌کنندگان را تشویق کرد تا گزینه‌های مختلف تبلیغات ویدیویی را آزمایش کنند. هنکه خاطرنشان کرد که تبلیغات 2 دقیقه و 24 تعداد افراد بیشتری نسبت به سایر گزینه ها تبلیغات را تکمیل می کنند.

ع، صفحه 2023 06 23 در 07.31.55 800x433

هدف‌گیری و هدف‌گیری مجدد «فرصت‌های بزرگ» هستند

انتخاب نوع پیشنهاد من، می‌تواند به بازاریابان کمک کند تا در YouTube به موفقیت در سطح تلویزیون دست یابند. با این حال، نوع پیشنهادی که برای کمپین شما بهترین است، به اه، و اه، برند شما بستگی دارد. دو نوع پیشنهادی که هنکه برای مقایسه ارائه کرد عبارتند از:

این مهم است که بتو،د علل برد و باخت را در کمپین خود شناسایی کنید تا تصمیمات آگاهانه و تنظیمات لازم اتخاذ کنید.

محققان اثربخشی انواع تبلیغات را مطالعه کرده اند. مقیاس پذیرترین راه حل ها:

هنکه افزود:

انواع تبلیغات – چگونه می توان بهترین سود را برای پول خود به دست آورد

تفاوت بزرگ بین این دو گزینه در CPM (هزینه هر مایل)، نرخ مشاهده و نرخ تبدیل نهفته است – اما نه CPC (هزینه هر کلیک). هنکد افزود:

تنوع خلاق برای تاثیر بهینه

YouTube اخیراً این قالب‌های تبلیغاتی را در اولویت قرار داده است، در حالی که محتوای اجباری طول،‌تر از اولویت خارج شده است. آنها همچنین بیشترین موجودی را به گفته هنکه دارند، به این م،ی:


او گفت که نگاه به جمعیت شناسی، در ،یب با خلاقیت، به ،ب حدا،ر موفقیت کمک می کند:

  • “این متغیرها وقتی با هم ،یب شوند به شما یک نگاه منحصر به فرد به شما می دهند که کدام مخاطب خاص ممکن است بهترین ها را تبدیل کند و بتواند این مخاطب را ت،یم کند. وقتی می تو،د فوراً بخش بندی کنید، باید نتایج را سریعتر ببینید. بنابراین به همین دلیل است که هدف گذاری بسیار مهم است. هنکه گفت: خلاقانه، نوع پیشنهاد و نوع تبلیغ برای ایجاد این محیط با دسترسی بالا و کم هزینه.

موفقیت با فیدها

تحقیقات کامل برای شناسایی قصد کاربر به بازاریابان مزیت مهمی در درک مشتریان مرتبط با محصول یا خدمات شما می دهد. هدف گذاری مجدد یکی دیگر از فرصت های ضروری و بزرگ برای برندهایی است که می خواهند دامنه خود را گسترش دهند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است