بازگشت جستجوی یاهو

اما ما چیزهای بیشتری به دست آوردیم – ما یک لیست مشاغل برای مدیر محصول اصلی، جستجوی یاهو. در فهرست شغلی آمده است: “ما به دنبال یک مدیر محصول برای جستجو در یاهو هستیم. ما به دنبال افرادی هستیم که علاقه مند هستند تا فراتر از وضعیت موجود تلاش کنند تا نحوه تعامل افراد و استفاده از جستجو را تغییر دهند.”

جیم لنزون که مدیرعامل Ask.com بود و چندین سال برای Ask.com (قبلا Ask Jeeves) کار کرد که اکنون مدیر عامل یاهو است. او در اصل یک جستجوگر است، و من گمان می کنم که بخواهد دوباره کارهای بزرگی را با جستجو انجام دهد. تحت جیم، Ask برخی از ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای مانند Ask 3D را منتشر کرد – همانطور که برخی می‌گویند گوگل با جستجوی جه، خود به نوعی آن را حذف کرد… بنابراین فکر می‌کنم جستجوی یاهو، تحت جیم لنزون، ممکن است جستجوی یاهو جالبی باشد. .

BRB آن را دوباره خنک می کند.

— جستجوی یاهو (@Ya،oSearch) 20 ژانویه 2023

این هیجان انگیز است – فکر می کنم یک سال یا بیشتر طول بکشد تا چیزی را ببینم – اما من مشتاقانه منتظر آن هستم.

هفته گذشته گزارش دادم که جستجوی یاهو در توییتر پست کرده است که جستجو را دوباره جذاب خواهد کرد. همانطور که من ارسال شده در سرزمین موتورهای جستجو دیروز، شواهد بیشتری به دست آوردیم که نشان می‌دهد یاهو واقعاً در حال پیشرفت در خدمات جستجوی خود است.

دیشب، جیم لنزون، مدیر عامل یاهو (در مورد او در زیر)، به گرگ استرلینگ و من درباره ورود یاهو به جستجو پاسخ داد:

فقط برای یادآوری به همه که قبل از اینکه خوب باشد جستجو کردیم وارد شدم.

جستجوی یاهو

بنابراین بله، ما آن توییتی را که هفته گذشته پوشش دادم و به دنبال آن تعدادی توییت دیگر دریافت کردیم:

گرگ، فکر می کنم شما و بری می د،د – همیشه راه های جدیدی در اطراف کوه وجود دارد. هیچ دلیلی برای رفتن مستقیم به آن وجود ندارد. اما ما هیجان زده هستیم که دوباره کاوش را شروع کنیم … و برای کشف همه چیز صبور خواهیم بود.

– جیم لنزون (@jlanzone) 31 ژانویه 2023

بحث انجمن در WebmasterWorld.
منبع: https://www.seroundtable.com/the-return-of-ya،o-search-34821.html

همانطور که در سایت موتورهای جستجو، Brian Provost، SVP & GM، Ya،o نیز گفتم در لینکدین ارسال شده است در مورد این فهرست شغلی نوشت: «در سال‌های آینده نوآوری‌های زیادی در جستجو وجود خواهد داشت و مکان‌های زیادی وجود ندارد که بتو،د فوراً تأثیری به این بزرگی داشته باشید. اگر علاقه مند به جستجو و ایجاد تجربه محصول هستید، خوشحال می شوم از شما بشنوم.”

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است