بازرس سئوی جلویی جدید • Yoast

دقیقاً به همین دلیل است که تصمیم گرفتیم بازرس سئوی جلویی را توسعه دهیم. همانطور که از نام آن پیداست، این ابزار به شما اجازه می‌دهد تنظیمات و ابرداده‌هایی را که پست‌ها و صفحات شما ،وجی می‌دهند، درست از ،مت جلویی وب‌سایت خود مشاهده کنید. تنها با یک کلیک، امتیازات سئو، متا تگ ها، ،وجی طرحواره و اطلاعات بیشتر را به خوبی برای “بازرسی” در اختیار شما قرار می دهید. و اگر تصمیم دارید که می خواهید تغییری ایجاد کنید، دکمه ای وجود دارد که شما را مستقیماً به ویرایشگر می برد.

بازرس سئو جلویی صفحه ای را در سمت راست صفحه نمایش به شما نشان می دهد.  در این پنل می تو،د امتیاز SEO و خوانایی و همچنین متا تگ های مختلف پست خود مانند ،وان، canonical و موارد دیگر را مشاهده کنید.
بازرس سئو جلویی در حال فعالیت است

در این نسخه آمده است:

با بازرس سئو جلویی آشنا شوید

رفع اشکال بخش مهمی از هر نسخه نرم افزاری است. در این به روز رس،، ما در حال رفع چند باگ کوچک هستیم که ممکن است برخی از کاربران را هنگام استفاده از افزونه تحت تأثیر قرار دهد.

اگر نسخه‌های ما را دنبال کرده باشید، ممکن است متوجه شوید که اخیراً ویژگی‌های جدید زیادی را ارائه کرده‌ایم. با ادامه این حرکت، ما یک ویژگی دیگر را منتشر می کنیم: بازرس سئو جلویی. این ابزار به شما این امکان را می دهد که به سرعت و به طور مستقیم تنظیمات SEO خود را مشاهده کنید، بدون اینکه ،مت جلویی وب سایت خود را ، کنید. علاوه بر این، ما در آ،ین به روز رس، افزونه SEO محلی خود، پیاده سازی داده های ساختار یافته خود را بهبود می بخشیم. افرادی که مشاغلی مانند کلیساها، باغ‌وحش‌ها، موزه‌ها و غیره را اداره می‌کنند، ما به Google کمک می‌کنیم تا با این به‌روزرس، درک بهتری از ،ب‌وکار شما پیدا کند!

برای تازه واردان به دنیای وردپرس و سئو، این ابزار برای شما من، است! هنگامی که در مورد SEO یاد می گیرید، دانستن برخی از جنبه های اساسی سئو فنی واقعاً مفید است. مانند مفهوم متا تگ ها و تگ های مختلفی که گوگل در صفحه شما می بیند. در عین حال، یادگیری در مورد این موارد می تواند دشوار باشد زیرا ممکن است ند،د کجا آنها را در وب سایت خود جستجو کنید. بازرس سئو جلویی کمک می کند تا با این مفاهیم آشنا شوید، زیرا می تو،د به راحتی تنظیمات سئو و ابرداده های خود را مشاهده کنید، بدون نیاز به صرف وقت برای جستجو!

بهبود در Yoast SEO Premium 19.1

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. قبل از پیوستن به Yoast، او سال‌ها در مجله طراحی وب پیشرو هلند مهارت‌های خود را تقویت کرد.

آواتار ادوین تونن


منبع: https://yoast.com/yoast-seo-august-9-2022/

در کنار آن، ما در حال انجام تنظیماتی برای نحوه ،وجی طرحواره هستیم. به ویژه، ما ترتیب ،وجی گره های طرحواره را تغییر داده ایم. از جانب `Organization / Person > WebSite > WebPage > Article` به `Article > WebPage > WebSite > Organization / Person`. با این کار مشکلات اعتبار سنجی برای اعتبار سنجی Schema برطرف می شود و مهمترین محتوای طرحواره در اولویت قرار می گیرد.

به روز باشید!

بد نیست بد،د که این ویژگی در حال حاضر فعال است بتا. برای استفاده از این ویژگی، باید وارد وردپرس شوید. هنگامی که می خواهید صفحه ای را بررسی کنید، به سادگی ماوس خود را روی لوگوی Yoast در نوار مدیریت بالای صفحه قرار دهید و روی “بازرسی” کلیک کنید.

ما در حال افزودن بهبودی به تجزیه و تحلیل سئوی خود هستیم که به شما کمک می کند تا گردش کار خود را هنگام ویرایش سرعت بخشید. متوجه خواهید شد که یک نماد مداد در کنار برخی ارزیابی‌ها، مانند بررسی طول توضیحات متا، در تجزیه و تحلیل سئو ما وجود دارد. با کلیک بر روی آی، می تو،د مقدار را در آنجا ویرایش کنید. بسیار مفید برای انجام تنظیمات سریع!

پشتیب، طرحواره جدید برای ساختارهای عمومی در SEO محلی 14.6

دریافت آ،ین نسخه به این م،ی است که سایت شما همیشه تا حد امکان سریع، کارآمد و بهینه خواهد بود. ناگفته نماند که جدیدترین و بهترین ویژگی های افزونه های ما را دریافت خواهید کرد. بنابراین، زمان به روز رس، است!

ادوین تونن

اساساً، اکنون می تو،د مک، را طوری تنظیم کنید که به ،وان مثال، یک موزه، تالار شهر یا هر مکان عبادت دیگری باشد و از تمام خدمات سئوی محلی Yoast بهره مند شوید. طرح ما به Google اطلاع می دهد که ،ب و کار شما، که در این مکان واقع شده است، در واقع یک تئاتر یا یک ایستگاه آتش نش، است. هنگامی که مردم درباره شما جستجو می کنند (یا شما را جستجو می کنند) به طور بالقوه شما را در نقشه (محلی) قرار می دهد.

رفع اشکال و تنظیم طرحواره در Yoast SEO 19.5

اگر تازه وارد سئو هستید، بررسی تنظیمات سئو می تواند دردسرساز باشد. ممکن است متوجه شوید که وارد بخش مدیریت وردپرس خود می شوید، یک پست را باز می کنید و تنها پس از آن می تو،د اطلاعاتی را که می خواهید ببینید پیدا کنید. فکر نمی کنید برای انجام کاری به سادگی بررسی اطلاعات چند قدم باید بردارید؟

در این نسخه، ما در حال اضافه ، پشتیب، برای همه CivicStructure انواع طرحواره ساختار مدنی احتمالاً یک اصطلاح غیر معمول و گیج کننده است. در مفهوم طرحواره، به نهادهای عمومی اطلاق می شود که برای زندگی مردم در یک شهر یا شهرک حیاتی هستند. به ،وان مثال، موزه، ایستگاه اتوبوس، تئاتر هنری یا گورستان شما هستند. لیست دقیق را می توان در یافت Schema.org.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است