باتری موتورسیکلت بهترین قیمت باطری برای انواع موتور-مستر انرژی پلاس

یکی دیگر از دلایل خرابی عمده در باتری‌ها اتصال ضعیف زمین بین قاب و باتری است. برای اطمینان از اتصال مناسب آن‌ها لازم است آن را با دقت بررسی کنید. در صورت لزوم برای تمیز کردن اتصالات از سنباده سبک و یا برس‌های نرم استفاده کنید. اگر لامپ‌ها کم نور هستند عامل دیگری است که می‌توانید دلیل آن را از جانب باتری موتور بدانید.

در موتورسیکلت های انژکتوری شل بودن بست باطری باعث ریپ زدن موتورسیکلت می شود. باتری های پر از ژل مهر و موم شده و قابل شارژ نیستند بنابراین قسمت بالایی نیازی به برداشته شدن یا بررسی سطح اسید ندارد. برای پیدا کردن این مشکل بهتر است موتورسیکلت خود را به یک تعمیرکار بسپارید. از برندهای برتر باطری موتور خارجی در ایران می‌توان به ZX، هیلتون، سایکل، یوکوهاما اشاره کرد. یکی از دلایلی که بسیاری از افراد موتورسیکلت‌های قدیمی‌تر و ساده‌تر را ترجیح می‌دهند؛ این است که می‌توانند به راحتی بسیاری از مشکلات را خودشان در جاده حل کنند.

چگونه تشخیص دهیم که باتری موتور سیکلت به تعویض یا فقط شارژ مجدد نیاز دارد. نشتی در مدار می‌تواند باعث شود که شارژ باتری سریع‌تر تخلیه شود. برای بررسی این مشکل، کابل باتری منفی را برداشته و ولت اهم متر را بین کابل منفی و ترمینال منفی باتری قرار می‌دهیم، در صورتی که ولت متر عدد صفر را نشان داد این امر نشانگر کارکرد درست مدار است. اولین علائم خرابی باتری موتورسیکلت کم شدن قدرت موتورسیکلت است که با گذشت زمان کارایی آن کم خواهد شد. به هیچ عنوان باطری موتور سیکلت خود را مدار موازی نکنید زیرا این کار باعث میشود جریان داخلی ایجاد شود و عمر باطری موتور سیکلت شما به شدت کاهش یابد. اگر باطری موتورسیکلت شما دچار چنین مشکلی شد و این امکان برای شما وجود نداشت که باتری به باتری انجام دهید با تماس با موتورسازی سیار امدادسیکلت تعمیرکار ما در محل حاضر شده و باطری موتورسیکلت شما را شارژ می کنند.

اگر لامپ‌های موتورسیکلت کم نور هستند و بعد از چند دقیقه خاموش می‌شوند. این موضوع را می‌توان از علائم خرابی باتری موتورسیکلت دانست. پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله انواع باتری موتورسیکلترا مطالعه کنید. این روش یکی از کارا ترین روش های افزایش عمر باطری موتور سیکلت میباشد. در اینجا قصد داریم یک سری نکات مهم را برای شما موتور سواران عزیز بیان کنیم که با رعایت آنها میتوانید عمر باطری موتور سیکلت خود را تا چند برابر افزایش دهید.

باتری موتورسیکلت ان ام اس مدل ytx5l-bs 12v5ah (کلیک،طرح‌طرح‌کلیک‌،ان‌اس‌

باتری موتور سیکلت استارتی محصولی است که در ولتاژهای مختلفی تولید می شود و تقریبا هر موتور سیکلتی دارای ولتاژی مختلف mrenergyplus است. اما به طور معمول افراد از باتری های ۶ الی ۱۲ ولت برای این موتورها استفاده می کنند. نشتی در مدار می‌تواند باعث شود که شارژ باتری به سرعت تخلیه شود. برای بررسی این مشکل لازم است کابل باتری منفی را برداشته و یک ولت اهم متر را بین کابل منفی و ترمینال منفی باتری قرار دهید.

  • موارد دیگری نیز وجود دارد که باعث خراب شدن باتری وسیله نقلیه شما می‌شود.
  • یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که به باتری موتورسیکلت شوک وارد کنید.
  • در استفاده از باتری‌های قدیمی باید نهایت دقت را به خرج دهید.
  • در حالت ایده آل، می‌توانید ولتاژ باتری را با یک ولت متر تست کنید.
  • در اینجا قصد داریم یک سری نکات مهم را برای شما موتور سواران عزیز بیان کنیم که با رعایت آنها میتوانید عمر باطری موتور سیکلت خود را تا چند برابر افزایش دهید.
  • اگر لامپ‌های موتورسیکلت کم نور هستند و بعد از چند دقیقه خاموش می‌شوند.

اگر اسید باتری با چشم یا پوست تماس پیدا کرد، پس از شستشو با آب، فوراً به مراکز درمانی رجوع کنید. کاملاً مراقب باشید تا از تماس آن با چشم، پوست، لباس، و سطوح رنگی خودداری کنید. سعی کنید ابتدا باطری را نصب کرده و مقداری از آن استفاده کنید سپس اقدام به نصب کابل شارژر کرده و آن را شارژ نمائید. اگر به جایی رفتید که مجبور هستید موتور را زیر آفتاب قرار دهید روی آن را حتما بپوشانید. دمای هوا به خصوص برای باتری‌های قدیمی بسیار مضر است و به آن آسیب می‌زند. افت ولتاژ بیش از حد هنگام استارت زدن و جریان کشیدن از باتری.

ارسال توسط فروشگاه اینترنتی مسترکاسکت این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی مسترکاسکت تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی مسترکاسکت در بازه انتخابی ارسال خواهد شد. حرکت آرام موتورسیکلت برای شارژ باتری کافی نیست؛ بنابراین موتور را زود خاموش نکنید. اگر باتری شما هنوز قابل تعمیر است؛ باید حداقل حدود ۳۰۰۰ دور در دقیقه برای مدت زمان مناسبی حرکت کنید تا شارژ کافی به باتری بازگردد.

باتری موتورسیکلت بهترین قیمت باطری برای انواع موتور-مستر انرژی پلاس

در برخی از موتورسیکلت‌ها این روش کارساز بوده و موتور روشن می‌شود. درصورتی که از موتورسیکلت دیگری استفاده می‌کنید؛ باید موتور موتورسیکلت دوم را روشن کنید تا مطمئن شوید که شارژ به اندازه کافی در دسترس است. اگر موتورسیکلت را با اتصال به باتری بزرگ خودرو روشن می‌کنید؛ لازم نیست موتور خودرو روشن باشد.

باتری موتورسیکلت سونگلی مدل 12V5AH (ویو و طرح ویو)

نصب کالا اسان به این صورت سیم قرمز مثبت باتری و یا مثبت ورودی برق موتور سیکلت و سیم مشکی منفی بدنه می باشد. باتری ها به عنوان تجهیزات بسیار مهم برای گزینه های وسایل نقلیه موتوری در انواع وسایل نقلیه شناخته می شوند. مانند تمام وسایل نقلیه موتوری ، استفاده از باتری در موتورسیکلت ها ، ویژگی های فنی و سیستمی آنها و هماهنگی آنها با موتورسیکلت به عنوان عواملی شناخته می شوند که در مرحله انتخاب باید مورد توجه قرار گیرند.

باتری 9 آمپر UPS صبا صباباتری

در اینجا قصد داریم یک سری نکات مهم را برای شما موتور سواران عزیز بیان کنیم که با رعایت آنها میتوانید عمرباطری موتور سیکلتخود را تا چند برابر افزایش دهید. باطری در موتور سیکلتباتری از اجزای اصلی یک موتور سیکلت است هرچند که برخی موتور سیکلت ها بدون باطری کار میکنند. در صورت وجود سیستم های سوخت رسانی پیشرفته مانند انژکتور و یا پمپ بنزین الکتریکی بسته به نوع موتور ممکن است سیستم سوخت رسانی و جرقه زنی با استفاده از برق باتری وارد مدار شود و بدون وجود باتری وظیفه خود را انجام نمی دهد. ایجاد جریان داخلی در باتری یکی دیگر از عواملی است که عمر باتری را کاهش می دهد و بر اثر مدار موازی کردن باتری موتورسیکلت رخ می دهد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است