ایگال استولپنر در حال انتقال از تل آویو به نیویورک و راه اندازی آژانس سئوی طاقچه خود

این ،مت اول است، در ،مت دوم به برخی از موضوعات سئو، به ویژه در مورد سئوی بین المللی می پردازیم.

بحث انجمن در یوتیوب.
منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-218-35144.html

ما مدتی را در مورد تاریخچه او در فضای سئو و کارهایی که در Investing.com انجام داد صحبت کردیم. او یکی از اولین افرادی بود که در مورد سئوی اپلیکیشن‌ها، به‌ویژه با فهرست‌سازی اپلیکیشن‌ها، صحبت کرد، در آن زمان این موضوع انقلابی بود. ما در مورد اینکه چرا او از Investing.com به آژانس خود نقل مکان کرد و این در مورد گسترش کنجکاوی او در سئو بود صحبت کردیم. و از کنجکاوی او، به طور ارگ،ک به یک آژانس طاقچه تبدیل شد. ما همچنین در مورد انتقال او از اسرائیل به ایالات متحده صحبت کردیم.

ایگال استولپنر

من مدت‌هاست که ایگال استولپنر را می‌شناسم، او در حالی که بیش از یک دهه در اسرائیل بود در Investing.com سئو انجام می‌داد، در SMX Israel با ایگال آشنا شدم و او در طی سال‌ها در چند پانل صحبت کرد. او بیش از یک سال پیش به منطقه نیویورک نقل مکان کرد و آژانس سئوی خود را به نام Webify.io تأسیس کرد. بنابراین او در دفتر من ایستاد تا چت کند.

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

می تو،د در مورد ایگال استولپنر بیشتر بد،د @igalst یا در لینکدین.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است