اینستاگرام Reels را برای ساده سازی تولید محتوا به روز می کند

چگونه کار می کند. کاربران می توانند هر زمان که برای ایجاد یک حلقه می روند به مرورگر الگو دسترسی داشته باشند. به سادگی:

  • روی دکمه ایجاد از صفحه اصلی ضربه بزنید.
  • روی ضربه بزنید حلقه.
  • روی تصویر در گوشه سمت چپ پایین صفحه ضربه بزنید تا گا،ی دوربین شما باز شود.
  • روی ضربه بزنید قالب ها.

جایزه اضافه شده متا همچنین در این هفته تأیید کرد که حلقه‌های اینستاگرام اکنون در فیس‌بوک نیز ارائه خواهند شد. افراد همچنین این فرصت را خواهند داشت که بدون جابجایی بین برنامه ها، نظرات خود را روی این کلیپ ها بنویسند. این بدان م،است که برندها اکنون پتانسیل دسترسی به افراد بیشتری را نسبت به قبل در سراسر شبکه متا دارند.

قالب مورد علاقه خود را ذخیره کنید. اگر الگویی می بینید که دوست دارید از آن استفاده کنید، می تو،د آن ویدیو را ذخیره کرده و بعداً به آن بازگردید. به سادگی روی ضربه بزنید از قالب استفاده کنید دکمه واقع در حلقه. سپس آن فیلم در مرورگر الگو قابل دسترسی خواهد بود.

برای اولین بار، می‌تو،د مرورگر الگو را از طریق دسته‌بندی جستجو کنید، که باعث می‌شود پیمایش پلتفرم متعلق به متا بسیار ساده‌تر شود.

اینستاگرام چه گفته است؟ پلت فرم از طریق آن گفت اعلامیه:

  • “ال،ای Reels به شما این امکان را می دهند که با استفاده مجدد از ،اصر حلقه دیگری که دوست دارید، به راحتی یک حلقه ایجاد کنید. کافیست فیلم ها و ع، های خود را رها کنید تا در زمان صرفه جویی کنید و چرخش خلاقانه خود را در یک حلقه قرار دهید.
  • “ما هیجان زده هستیم که برخی از ارتقاء قالب های Reels را به اشتراک می گذاریم که به شما کمک می کند راحت تر الهام بگیرید و قرقره های جذاب ایجاد کنید.
  • چه در حال پیوستن به یک روند باشید یا بخواهید یک حلقه سرگرم کننده برای بیان خلاقیت خود ایجاد کنید، ال،ای Reels می توانند شما را تنها با چند ضربه شروع کنند.
  • “ما همیشه در حال کار بر روی راه‌هایی برای بهبود تجربه Reels شما هستیم. ما به ساختن ویژگی ال،ای Reels ادامه می‌دهیم تا ایجاد و اشتراک‌گذاری در اینستاگرام آسان‌تر و سرگرم‌کننده‌تر شود.”

منبع: https://searchengineland.com/instagram-updates-reels-simplify-content-creation-429566

اینستاگرام همچنین اعلام کرده است که شروع به اضافه ، متن و ترانزیشن هایی که در حلقه اصلی استفاده شده بود به قالب ها می زند که باز هم به صرفه جویی در وقت شما کمک می کند. با این حال، ال،ا همچنان کاملاً قابل تنظیم خواهند بود تا بتو،د کلیپ ها را اضافه یا حذف کنید، زمان بندی را تنظیم کنید و ،اصر از پیش بارگذاری شده را ویرایش کنید. انتظار می رود این ویژگی جدید در هفته های آینده عرضه شود.


اینستاگرام ویژگی‌های جدیدی را در Reels ارائه می‌کند که باعث می‌شود برندها بتوانند به روندها، افزایش دسترسی و ویرایش ویدیوها را آسان‌تر کنند.

همچنین می تو،د از طریق برگه Reels به مرورگر الگو دسترسی داشته باشید. روی نماد دوربین ضربه بزنید و سپس انتخاب کنید قالب ها.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


الهام گرفته. هر زمان که به قالبی برخورد کردید که دوست داشتید از آن استفاده کنید اما نیاز به الهام دارید، اکنون این گزینه را دارید که رقابت را بررسی کنید. با ضربه زدن بر روی الگو توسط نماد در حلقه انتخابی خود، به برندها نمونه‌هایی از نحوه استفاده دیگران از الگو و خلاقیت برای ساختن آن ویدیو نشان داده می‌شود.

همچنین اکنون به قابلیت‌های ویرایش بیشتری نسبت به قبل دسترسی خواهید داشت، زیرا این پلتفرم زمان کمتری برای سفارشی ، قالب‌ها صرف کرده است.

چرا ما اهمیت می دهیم. یافتن اینکه چه ویدیوهایی پرطرفدار هستند و افزودن آن به آن مکالمه، راهی عالی برای به حدا،ر رساندن دسترسی با جلب توجه افرادی است که ممکن است در غیر این صورت از برند شما آگاه نبوده باشند. این ویژگی‌های جدید نه تنها دیدن ویدیوهای محبوب را آسان‌تر می‌کنند، بلکه قابلیت‌های ویرایش جدید، تولید محتوا را ساده‌تر و سریع‌تر می‌کنند. بعلاوه، اگر می‌خواهید از یک روند پول نقد کنید، اما در تلاش هستید تا یک مفهوم اصلی را ارائه کنید، سیستم مرور ساده‌تر جدید Reels به این م،ی است که آنها اکنون می‌توانند کشف کنند که چگونه افراد دیگر ال،ا را برای الهام‌گیری بسیار مورد نیاز بازسازی کرده‌اند.

اصلاح مرورگر الگو می‌تو،د قالب‌های مختلف اینستاگرام را از طریق دسته‌بندی در مرورگر قالب به‌روز شده مرور کنید. این دسته بندی ها به صورت سازماندهی خواهند شد توصیه شده و پرطرفدار – و همچنین هر قالب یا صوتی که در حساب خود ذخیره کرده اید.

قابلیت ویرایش جدید هنگامی که قالب ها را ایجاد می کنید، صدا، تعداد کلیپ ها، مدت زمان کلیپ ها و جلوه های واقعیت افزوده به طور خودکار به حلقه شما اضافه می شود. این بدان م،است که آنها دیگر مجبور نیستند خودشان این ویژگی ها را به صورت دستی اضافه یا بازسازی کنند و در زمان زیادی صرفه جویی کنند.