اینستاگرام اکنون به حداکثر 5 “لینک در بیو” اجازه می دهد.

این ویژگی جدید در یک پست کوتاه در کانال پخش مارک زاکربرگ اعلام شد، ویژگی نسبتا جدیدی که به سازندگان اجازه می‌دهد پیام‌هایی را به کل جامعه خود ارسال کنند. زاکربرگ گفت که پشتیب، از چندین لینک در بیو “احتمالاً یکی از درخواستی ترین ویژگی هایی است که ما داشته ایم.”

کاربران اینستاگرام اکنون می توانند حدا،ر پنج لینک به بایوس پروفایل خود اضافه کنند.

چرا ما اهمیت می دهیم. این ویژگی جدید به تبلیغ‌کنندگان و برندها فرصتی برای افزایش ترافیک وب‌سایت‌ها، فروشگاه‌های تجارت الکترونیک و سایر پلتفرم‌های آنلاین خود می‌دهد. با امکان افزودن چندین لینک، ،ب و کارها می توانند به طور موثرتری برند، محصولات و خدمات خود را به مشتریان بالقوه تبلیغ کنند و به طور بالقوه تعامل و تبدیل را افزایش دهند.


منبع: https://searchengineland.com/instagram-now-allows-up-to-5-links-in-bio-395742

اینستاگرام گفت: این ویژگی فالوورها را به محتوای مختلف هدایت می کند (به ،وان مثال، مشاغل آنلاین، مارک های تبلیغاتی، دلایل پشتیب، شده، نمایه ها در سیستم عامل های اجتماعی رقیب).

عقب افتادن از TikTok، دوباره. اینستاگرام تنها پلتفرمی برای این انتخاب نیست. TikTok در حال حاضر فقط به لینک‌های قابل کلیک در بایوس برای حساب‌های تجاری اجازه می‌دهد، و این امر باعث می‌شود کاربران عادی و سازندگان بتوانند دنبال‌کنندگان را به وب‌سایت‌های دیگر هدایت کنند. تصمیم اینستاگرام برای رسیدگی به تقاضا برای افزایش دسترسی به پیوندهای زیستی ممکن است پاسخی به انتقاد از محدودیت‌های سخت‌تر TikTok باشد.

تست اولیه در آزمایش‌های اولیه، هیچ مشکلی در ارتباط با پلتفرم‌های رقیب مانند TikTok یا YouTube وجود نداشت. اینستاگرام همچنین به کاربران این امکان را می دهد که پروفایل های فیس بوک خود را با استفاده از یک گزینه پیوند اختصاصی پیوند دهند، که نماد فیس بوک گرد با ظاهری حرفه ای و متن همراه را نشان می دهد. با این حال، پیوندهای خارجی شامل هیچ گونه سفارشی سازی خاصی مانند آی، های کوچک نیستند.

چگونه کار می کند. امکان افزودن چندین پیوند به یک نمایه برای همه حساب‌ها، از جمله حساب‌های تجاری و سازنده، در دسترس است. برای استفاده از این ویژگی، کاربران باید از طریق ویرایش نمایه، پیوندها، و افزودن لینک خارجی گزینه ها، و سپس پیوندها را به ترتیب دلخواه خود مرتب کنید.

رقابت با ابزارهای شخص ثالث. ظهور Linktree، Beacons و دیگر ارائه‌دهندگان راه‌حل «لینک در بیو» را می‌توان به محدودیت‌های پلتفرم در اینستاگرام و سایر شبکه‌ها نسبت داد که مدت‌هاست که کاربران را از اضافه ، چندین لینک به سایت‌های خارجی، ترس از از دست دادن تعامل بالقوه کاربر، باز می‌دارد. اینستاگرام با اجازه دادن به دسترسی گسترده به لینک‌ها، می‌تواند سازندگان را به پلتفرم خود بازگرداند.

پیوندهای چندگانه 2 600x600

پیوندها در یک پنجره مرورگر جداگانه باز نمی شوند بلکه در خود برنامه اینستاگرام باز می شوند. کاربر، که می خواهند به مرورگر داخلی خود مانند سافاری یا کروم سوئیچ کنند، باید روی منوی سه نقطه در بالای صفحه ضربه زده و انتخاب کنند. در مرورگر سیستم باز شود

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است