اینستاگرام امکانات خرید خود را کاهش می دهد

درخواستی در Change.org وجود دارد که «اینستاگرام را دوباره اینستاگرام بسازید».

تغییر در اولویت ها در یک یادداشت داخلی این هفته به کارکنان اینستاگرام گفته شد که صفحه ،ید در نهایت «با توجه به تغییر در اولویت‌های شرکت» ناپدید می‌شود. این یادداشت بیان می‌کند که اینستاگرام به‌کلی ،ید را کنار نمی‌گذارد، اما در عوض نسخه ساده‌تر و کمتر شخصی‌سازی‌شده‌ای از صفحه به نام «Tab Lite» را آزمایش می‌کند.

جدید در زمین موتورهای جستجو

TikTok Lite. اینستاگرام اخیراً به دلیل تمرکز بیش از حد روی Reels و ویدیوهای کوتاه مورد انتقاد قرار گرفته است و به جای برنامه اشتراک‌گذاری ع، سابق، احساس TikTok را به پلتفرم می‌دهد. افراد مشهوری مانند کایلی کارداشیان وقتی پستی را به اشتراک گذاشت که از اینستاگرام خواسته بود «از تلاش برای شبیه شدن به TikTok دست بردارد» خبرساز شد.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/instagram-is-cutting-back-on-its-s،pping-features-387798

چرا ما اهمیت می دهیم. تبلیغ‌کنندگان و برندهایی که به شدت به ویژگی‌های ،ید اینستاگرام وابسته هستند، ممکن است نیاز داشته باشند راه دیگری برای تبلیغ محصولات خود بیابند. با وجود اینکه هیچ صحبتی در مورد زمان اعمال تغییرات وجود ندارد، تبلیغ‌کنندگان باید در اسرع وقت برای تغییرات آماده شوند.


اینستاگرام قصد دارد ویژگی‌های ،ید خود را کاهش دهد تا بیشتر بر تلاش‌های تجارت الکترونیکی که مستقیماً تبلیغات را هدایت می‌کنند، تمرکز کند.

درباره نویسنده

آیا اینستاگرام عقب نشینی می کند مطابق با رویترز، این آ،ین تلاش ت، از سوی اینستاگرام برای دور شدن از برخی از پروژه های بلندمدت خود برای دو برابر ، ویدیو است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است