ایده های محتوا ممکن است به کنسول جستجوی گوگل بیایند

شبیه Question Hub است. این بسیار شبیه به Google Question Hub است که حدود دو سال پیش در ایالات متحده راه اندازی شد.

Question Hub چیست؟ گوگل می گوید Question Hub ابزاری است که سازندگان را قادر می‌سازد تا با استفاده از سوالات بی‌پاسخ، محتوای غنی‌تری ایجاد کنند. Question Hub این سوالات بی پاسخ کاربر را جمع آوری می کند و آنها را در اختیار وبلاگ نویسان، نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا مانند شما قرار می دهد.

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/content-ideas-may-be-coming-to-google-search-console-390244

درباره نویسنده

بری شوارتز

ایده های محتوا مشابه به نظر می رسند.

این اساساً راهی برای Google است که به جستجوگران امکان می‌دهد به آن بگویند که نتایج جستجوی ارائه شده به سؤال پاسخ نمی‌دهند. سپس، گوگل آن سوالات را می‌گیرد و آن‌ها را به ناشران می‌دهد، آنها نیز به ،ه خود می‌توانند محتوایی ایجاد کنند که به پرسش پاسخ می‌دهد.

ویژگی آزمایشی این ویژگی برای من در نمایه های کنسول جستجوی تایید شده من وجود ندارد، اما نیک، او، متوجه آن شد و ارسال شده در مورد آن در Mastodon به اشتراک گذاری این اسکرین شات:

چرا ما اهمیت می دهیم. ایجاد ایده های محتوا گاهی اوقات می تواند برای نویسندگان یک مبارزه باشد، که ممکن است به سازندگان محتوا در این فرآیند کمک کند. در عین حال، این به گوگل محتوای بیشتری برای ،یدن، فهرست بندی و رتبه بالقوه در نتایج جستجوی خود می دهد. کنسول جستجوی خود را بررسی کنید، ممکن است این ویژگی را داشته باشد، اگر نه، تا آن زمان با Question Hub بازی کنید.


این به شما ایده هایی برای موضوع می دهد که می تو،د در مورد آنها بنویسید و در وب سایت خود منتشر کنید.

کنسول جستجوی گوگل در حال آزمایش ویژگی جدیدی به نام «ایده‌های محتوا» است. ایده‌های محتوا به سازنده محتوا، ناشر، سئو، مدیر وب‌سایت و غیره نکات و توصیه‌هایی درباره موضوعات جدیدی می‌دهد که می‌توانند در سایت خود بنویسند.

جدید در زمین موتورهای جستجو

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است