اکنون می توانید Yoast SEO Premium را در WordPress.com خریداری کنید • Yoast

چیزی برای جشن گرفتن! مشتریان WordPress.com با یک طرح پولی اکنون می توانند Yoast SEO Premium را مستقیماً از باطن ،یداری کنند. Yoast SEO اولین افزونه ممتاز است که خدمات پولی را در WordPress.com به مشتریان ارائه می دهد. مهم نیست که شما یک برنامه شروع، حرفه ای، تجارت الکترونیک یا ،ب و کار دارید – همه طرح های پرداخت واجد شرایط هستند. اکنون، همه می توانند از آن ابزارهای ارزشمند SEO لذت ببرند!

WordPress.com چیست؟

Yoast SEO Premium 10 دلار در ماه یا 99 دلار در سال در WordPress.com هزینه خواهد داشت.

اکنون می تو،د Yoast SEO Premium را در WordPress.com ،یداری کنید

شامل همه چیزهایی است که در مورد Yoast SEO Premium دوست دارید

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین تونن


منبع: https://yoast.com/yoast-seo-premium-on-wordpress-com/Yoast SEO Premium در WordPress.com با هر آنچه در مورد Yoast SEO Premium دوست دارید ارائه می شود:

خوشبختانه WordPress.com اعلام کرد که سیستم های خود را برای افزونه های Premium باز می کند. در حال حاضر، شما می تو،د ،ید Yoast SEO Premium مستقیماً از باطن سایت شما. آن را فعال کنید، و شما آماده هستید! به یاد داشته باشید که این برای همه مشتریان وردپرس با یک طرح پولی کار می کند – صرف نظر از طرح.

روز خوبی است که کاربر WordPress.com باشید. همه مشتریان WordPress.com با یک برنامه پولی اکنون می توانند Yoast SEO و Yoast SEO Premium را مستقیماً از باطن خود دریافت کنند. البته، Premium با تعداد زیادی ابزار مفید ارائه می شود که به شما کمک می کند بیشترین بهره را از سایت خود ببرید. علاوه بر این، شما همچنین از پشتیب، مشتری ممتاز و دسترسی به آکادمی SEO Yoast ما برخوردار می شوید!

ادوین تونن

WordPress.com نسخه میزبان وردپرس است. در WordPress.com، شما برای یک حساب کاربری ثبت نام می کنید و می تو،د سایت خود را روی سرورهای آنها بسازید و اجرا کنید. شروع رایگان است، اما دو برنامه برای افزایش مقیاس حساب شما وجود دارد: S،er (5 دلار در ماه) و Pro (15 دلار در ماه). برنامه Pro به شما امکان می دهد با پلاگین ها و تم ها کار کنید و تعداد زیادی ویژگی اضافی برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد.

Yoast SEO برای مدت طول، در WordPress.com در دسترس بوده است. علاوه بر این، ما همیشه توانسته‌ایم پلاگین Premium خود را به مشتریان حرفه‌ای ارائه دهیم. برای این کار، کاربران مجبور بودند خود افزونه های پرمیوم خود را آپلود کنند. می تو،د تصور کنید که این یک وضعیت ایده آل نیست.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است