امی تومان درباره کمک به کسب و کارهای کوچک برای موفقیت در جستجوی محلی گوگل

سپس به جامعه سئوی محلی و اینکه او چقدر از وقت خود را به صورت رایگان برای کمک به این مشاغل محلی اختصاص می دهد، می پردازیم. او یکی از طرفداران بزرگ متخصصان محصولات گوگل است و آن‌ها وقت خود را سخاوتمند می‌کنند. این به آنها کمک می کند زیرا آنها مشکلات بزرگتر را قبل از بیشتر در صنعت می بینند. بنابراین با کمک به دیگران به صورت رایگان به آنها در ارتباط با مشتریان خود کمک می کند.

بحث انجمن در یوتیوب.
منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-229-35524.html

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد امی، می تو،د او را در توییتر دنبال کنید @BubblesUp و در لینکدین.

مسائل بسیار زیادی وجود دارد که آنها باید با آنها مق، کنند، در سراسر مشاغل ناامید، اسناد راهنمای گیج کننده، اشکالات، و سپس همه هر،مه ها.

تصاویر جلد باید بر اساس دسته بندی ،ب و کار متفاوت باشد. او دوست دارد افرادی که به آنها کمک می کند برگردند و متوجه شوند که شما در نقشه های گوگل و جستجوی محلی چه جادویی برای آنها انجام داده اید. تماشای این ،ب و کارهای کوچک که با ایجاد تغییرات جزئی در ترافیک به دست می آورند او را هیجان زده می کند.

ما همچنین در مورد برخی از افرادی که پست می‌کنند آن را در کارشناسان محصولات Google بیان می‌کنند. کارشناسان محصولات Google برای Google کار نمی کنند، اما مشاغل محلی که در آنجا پست می کنند برای Google کار نمی کنند. بنابراین آنها آن را در مورد این افرادی که به صورت رایگان به سؤالات آنها پاسخ می دهند، بیرون می آورند.

در ،مت اول با امی تومان و عشق او به تجارت کوچک آشنا شدیم. در بخش دوم بیشتر به این عشق پرداختیم و همچنین در مورد کمک به ،ب و کارهای کوچک با بهینه‌سازی محلی، حتی با بودجه کم صحبت کردیم. به علاوه، ما در مورد انجمن کارشناسان محصولات گوگل صحبت کردیم.

امی تومان کوچک 2

بیشتر سئوکاران محلی به ،ب و کارهای کوچک اهمیت زیادی می دهند، او گفت که کارهای جانبی زیادی برای مشاغل انفرادی و وکلای کوچک انجام می دهد که باید نام خود را در آنجا اعلام کنند. او بهینه‌سازی محلی زیادی را در وب‌سایت‌هایشان انجام می‌دهد، اما در فهرست‌های نمایه‌های ،ب‌وکار Google برای ،ب‌وکارشان کارهای زیادی انجام می‌دهد.

او گفت که با وجود بودجه کم این مشاغل می تواند به آنها کمک کند و آنها را در مسیر درست هدایت کند. بیشتر اوقات، توضیح دادن به ،ب و کار است که آنها باید با توضیح آن یا ارسال منبعی برای آنها انجام دهند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است