الزام جدید بازاریاب جستجو: گرفتن داده های شخص اول

داده‌های جستجو به خودی خود می‌توانند ارزشمند باشند، اما زم، که با سایر منابع داده شخص اول جفت شوند، حتی قدرتمندتر می‌شوند. بنابراین، چه چیزی شبیه است؟

جستجو + داده های رفتار سایت = تجربیات بهتر کاربر

زم، که ما از لحاظ تاریخی در مورد بازاریابی بین کانالی صحبت کرده ایم، به خصوص زم، که به جستجو مربوط می شود، «کانال های دیگر» معمولی عبارتند از: اجتماعی پولی، ،ده فروشی الکترونیکی، نمایش و غیره.

جستجو همیشه یک کانال مهم بوده است (به نظر من بسیار بی‌طرفانه)، و با افزایش نقش آن در ایجاد تجربیات عالی برای مشتری، حیاتی‌تر می‌شود.

اگر بله، چقدر فعال بوده‌اند، و چه ابرداده‌ها و فعالیت‌هایی را می‌تو،م به مدل‌های ت،یم‌بندی مشتری خود اضافه کنیم؟

ما همچنین می د،م که آنها به ،ید آن وسایل کمپینگ فکر می کنند اکنون.

اما جستجو نیز نقش مهمی ایفا می کند. این مکان منحصر به فرد به چند دلیل است.

کاربران به طور هدفمند با سایت شما درگیر هستند

این بدان م،است که هر تعاملی که با مشتریان بالقوه داریم بسیار عمدی است. آن‌ها این انتخاب را انجام داده‌اند که نه تنها به دنبال چیزی که ما ارائه می‌دهیم بگردند، بلکه از آن بازدید کنند ما سایت. م،ی آن این است که…

کلیک ها دارای هدف بالا و سیگنال های زمان بندی قوی هستند

گاهی اوقات، مصرف‌کنندگان تقریباً فوراً جهش می‌کنند، در حالی که برخی اوقات، بیش از 10 صفحه را مشاهده می‌کنند و بیش از 15 دقیقه را صرف مرور سایت می‌کنند.

این ابرداده می تواند و باید برای ایجاد بخش های مشتری استفاده شود. امتیازات تمایل به ،ید را می توان بر اساس رفتار در محل به دست آورد.

و احتمالاً بسیاری از پست‌های وبلاگ، مقالات، وبینارها، پاد،ت‌ها و غیره را دیده‌اید که در مورد اینکه چگونه داده‌های شخص اول مسیری برای انطباق با آینده بدون کوکی هستند صحبت می‌کنند.

توصیه می‌کنیم از این اطلاعات برای اطلاع‌رس، بهتر فهرست‌های هدف‌گیری و سرکوب خودکار مشتری استفاده کنید تا به ابتکارات بازاریابی دیجیتال و بازاریابی مجدد اضافه شود.


همانطور که مصرف کننده وب سایت، متن، تصاویر و ارزش پیشنهادی را هضم می کند، اتفاقات زیادی می تواند بیفتد.

درباره نویسنده

مت میرژیوسکی

Matthew Mierzejewski معاون ارشد جستجو در مرکل جایی که او مسئول تحویل، عملیات، محصول و فروش جستجوی ایالات متحده (SEM، SEO) است. مت در چندین میزگرد صنعتی، وبینارها مشارکت داشته است و همچنین به ،وان رهبر Google SEM بتا خدمت کرده است. مت پذیرش مرکل از فرصت‌های محصول جدید صنعت و موتور جستجو را ارزیابی و پشتیب، می‌کند و بهترین روش‌ها را بر اساس اه، عملکرد کلیدی برای مشتریان Merkle ایجاد می‌کند. علاوه بر این، مت مرتباً در مصاحبه‌های Google، MediaPost و سایر رسانه‌ها برای نظرات خود در مورد وضعیت صنعت بازاریابی آنلاین شرکت کرده است. مت همچنین برای سخنر، و شرکت در رویدادهای صنعتی مانند SMX Advanced، ad:tech و Med،ost Search Insider Summit دعوت شده است.


منبع: https://searchengineland.com/capturing-first-party-data-search-389342

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


برای مثال، پست مستقیم را در نظر بگیرید.

جستجو یک کانال جذب تقاضا است که تعامل هدفمند و هدفمند را با بهره مندی از یک کوکی شخص اول نشان می دهد.

ما باید شروع کنیم که کانال های آفلاین خود را نیز در آن مکالمات قرار دهیم.

جدید در زمین موتورهای جستجو

اکنون ما یک ا،ام دیگر داریم: گرفتن اطلاعاتی که دست سازان به ما می دهند تا بسازیم همه از تجربیات خود با نام تجاری ما بهتر است.


فراتر از سایت، برندها همچنین توانایی دسترسی به این مشتریان شخص اول را در سایر تجربیات دیجیتالی پولی و ارگ،ک، مانند تبلیغات اجتماعی و ایمیل‌های سفارشی، خواهند داشت.

جستجو + CRM = بهتر است غیر دیجیتال تماس با ما

«جستجو» مسئولیت جدیدی دارد که داده‌های شخص اول با هدف بالا را دریافت کرده و از آن در ا،یستم بازاریابی استفاده کند.

به دست آوردن یک کلیک تبلیغاتی تنها نیمی از نبرد است.

جستجو یک استثنای نادر است. مصرف کنندگ، که با آنها درگیر هستیم فعالانه دست خود را بالا می برند و ما کمکی برای رفع نیازهای آنها نشان می دهیم.

در نهایت، نامه فیزیکی را می توان متن، با فرد و نیازهای آنها تنظیم کرد. تحویل یک بروشور کارت پستال، یک پاکت نامه یا یک کاتالوگ به بخش های مختلف مشتریان امکان پذیر می شود.

نقش جستجو در ایجاد تجربیات عالی برای مشتری

راهنما ما به ،وان بازاریاب های جستجو همیشه این بوده است که با ،، که به دنبال آن هستند ملاقات کنیم، زم، که به دنبال آن هستند، به گونه ای که مسئولیت ،ب و کار ما را بر عهده دارد.

آیا مصرف کننده در لیست ایمیل یا لیست پستی ما است یا قبلاً ،ید کرده است؟

ما می‌تو،م اطلاعات ارزشمندی در مورد یک شخص بیاموزیم، حتی اگر بلافاصله ،یدی انجام ندهد.

همانطور که فرصت‌های است،اج داده‌ها از کوکی‌های شخص ثالث کمتر و کمتر می‌شود و باغ‌های دیواری حصارهای خود را بلندتر و بلندتر می‌سازند، این اهمیت همچنان افزایش می‌یابد.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


جستجو + CRM = تعامل دیجیتال بهتر

دوم، محتوا را می توان تغییر داد تا دقیقاً با محصولات/خدماتی که مشتری ابراز علاقه کرده است مطابقت داشته باشد.

کلیک‌ها به ،وان کوکی شخص اول در نظر گرفته می‌شوند، به این م،ی که تبلیغ‌کننده دارای رضایت از توانایی‌های زیر است:

  • مرورگر مصرف کننده را تگ کنید.
  • از این اطلاعات برای بهبود تجربه مشتری و تعاملات و تعاملات آتی خود با برند استفاده کنید.

اولاً، این مدل‌های بخش مشتری را می‌توان بر اساس احتمال ،ید ایجاد کرد – منجر به بخش‌های برتر و همچنین سرکوب مشتریان می‌شود.

چی نیست در مورد صحبت شدن؟

در دنیای مبتنی بر داده های امروزی، هر نقطه تماس برند با مصرف کننده به جای دوستی که می گوید «هی، کوله پشتی جدیدم را ببین!» می تواند بخشی از یک سفر متصل باشد.

با درک قصد مشتری و خواسته های محصول/خدمت، و همچنین این واقعیت که اکنون نیاز آنها وجود دارد، ما توانایی منحصر به فردی برای ساخت مدل های تمایل داریم.

شخصی که در وب سایت تجارت الکترونیک ما به دنبال چادر است، سیگنال بسیار قوی تری از “علاقه به ،ید وسایل کمپینگ” نسبت به فردی که در حال مرور یک وبلاگ در فضای باز یا جستجوی 10 نکته برتر برای پیاده روی در مسیر آپالاچی است، نشان می دهد.

کوکی های شخص ثالث در راه ،وج هستند. احتمالاً چند سالی است که به این موضوع فکر می کنید و صحبت می کنید.

اغلب اوقات این تجارت، برنامه های وفاداری و مواردی از این دست هستند که مسئول کشف نکات و نکات مشتریان شما هستند.

ما همچنین می تو،م به طور مستقیم و با اطمینان علاقه را استنباط کنیم.

این سیگنال‌ها می‌توانند به برندها اجازه دهند پیام‌ها و ارزش‌های پیشنهادی را در زمان واقعی در وب‌سایت تغییر دهند و همچنین می‌توانند به بهبود تعامل با مشتری منجر شوند – این احساس که برند می‌داند که چه ،ی هستند و می‌خواهد تجربه‌ای شخصی و متن، ارائه دهد.

چیز جدیدی نیست، درست است؟

بسیاری از کانال‌های بازاریابی در یک لحظه غیرتجاری با مصرف‌کنندگان درگیر می‌شوند – در حالی که آنها روی کاناپه نشسته‌اند و مشغول تماشای The Office هستند و از تصاویر عالی بهترین دوستشان در اینستا از سفر اخیر به توسک، و غیره غمگین می‌شوند.

نقشی که جستجو در جمع آوری آن داده های گرانبهای شخص اول ایفا می کند.

نقش جستجو در جمع آوری داده های شخص اول

با گسترش رفتار نمایش در سایت، می‌تو،م قصد جستجو را به تعامل شناخته شده آنلاین و آفلاین مشتری مرتبط کنیم.

آنچه جدید است این است اهمیت نسبی از هر کلیک شخص اول که از طریق جستجو انجام می شود.

داشتن توانایی تنظیم کمپین پست مستقیم یک برند با اصلاح اینکه چه ،ی، چه چیزی و چگونه قدرتمند و کارآمد است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است