اشکال و نشان‌واره نمایه کسب‌وکار Google و عکس‌ها در حال انجام است

1- ،ب و کارهای تازه تایید شده مجاز به آپلود تصاویر نیستند 2- باگ های مختلفی در نرم افزار آپلود وجود دارد 3- باگ هایی وجود دارد که بعد از آپلود شما می گوید تصویر رد شده است اما اگر به اندازه کافی صبر کنید در نهایت نشان داده می شود 4- و سپس تعدادی رد به دلیل اندازه تصویر، محتوای تصویر، کیفیت تصویر و غیره وجود دارد

یک اشکال تأیید شده در نمایه‌های ،ب و کار Google وجود دارد که در آن نمی‌تو،د نشان‌واره یا سایر ع،‌های خود را در نمایه ،ب‌وکار آن‌ها آپلود کنید. گوگل از این مشکل آگاه است و در حال کار بر روی رفع آن است، اما به نظر می‌رسد که بر ،ب‌وکارهایی که به تازگی تأیید شده‌اند تأثیر می‌گذارد.

مایک این را بیشتر در این مورد مستند کرد رشته راهنمای ،ب و کار Google گفتن اینها مسائل است:

کوری تروجانوفسکی یک اسکرین شات از گوگل منتشر کرد و این مشکل را تایید کرد و گفت که تیم در حال کار روی آن است:

برای زمینه، سعی در آپلود یک تصویر لوگوی جدید داشت و مدام یک پیام خطای سرور دریافت می‌کرد. از طریق پشتیب، چت Google رفت (در واقع کار کرد!) و آنها تأیید ،د که این یک “مشکل فنی” است. هیچ ج، زم، در مورد زم، که مهندسان آنها باگ را برطرف می کنند وجود ندارد.

– کوری تروجانوفسکی (@Trojanowski_) 1 دسامبر 2022

این مشکل در 25 نوامبر شروع شد اما در 1 دسامبر به نظر می رسید که توسط گوگل تایید شده است.

من پنج روز به گوگل مهلت دادم تا مشکل را قبل از گزارش در مورد آن برطرف کند، اما همچنان یک مشکل است و بسیاری از ،ب و کارها هنوز نمی توانند آرم ع، ها را آپلود کنند. مایک بلومنتال در این مورد پستی منتشر کرد توییتر گفت که یک “اشکال جدید تصویر نمایه ،ب و کار Google” وجود دارد. او گفت که هنگام تلاش برای آپلود تصاویر از رابط جستجوی جدید، یک 404 دریافت می‌کنید. همچنان می‌تو،د از طریق رابط GBP نقشه‌های گوگل آپلود کنید و کار خواهد کرد، اما او گفت که “ممکن است همچنان با اشکال رد شدن مواجه شود.”

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-business-profile-logo-p،tos-bug-34525.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است