اشکال نمایه‌های کسب‌وکار Google که باعث ناپدید شدن نظرات می‌شود

بررسی ها ناپدید می شوند. وقتی CID جدید ایجاد می‌شود، Google بررسی‌ها را به آن CID منتقل نمی‌کند و بنابراین به نظر می‌رسد همه نظرات از فهرست نمایه ،ب‌وکار ناپدید می‌شوند. در واقعیت، بررسی‌ها هنوز وجود دارد، اما در فهرست نمایه ،ب‌وکار قدیمی و نه در فهرست جدید.

چرا ما اهمیت می دهیم. بررسی‌های فهرست‌های محلی شما می‌تواند رگ حیاتی برای ،ب و کار جستجوی Google و Maps محلی شما باشد. بسیاری از جستجوگران قبل از تماس با ،ب و کار به نظرات نگاه می کنند، بسیاری قبل از ثبت سفارش و قبل از رانندگی به محل شما به نظرات نگاه می کنند و برخی حتی پیشنهاد می کنند که نظرات در رتبه بندی های جستجوی محلی Google نقش داشته باشند. اگر نظرات شما ناپدید شوند، می تواند ضرر بزرگی برای ،ب و کار باشد.


بهترین کار این است که از ایمیل هایی که در مورد ویرایش های پیشنهادی دریافت می کنید مطلع بم،د و در صورت نادرست بودن آنها را تأیید نکنید، در صورتی که لیست نمایه ،ب و کار خوبی داشته باشید احتمالاً نادرست هستند.

چه کاری می تو، انجام بدهی. شما باید CID قدیمی خود را با استفاده از Google Gatherup گرفته و مستند کنید بررسی لینک ژنراتور کروم ،د یا مبدل رایگان Google CID P،همانطور که مایک گفت. اسکرین شات بگیرید یا نظرات خود را در نوعی پایگاه داده ذخیره کنید، برخی حتی ایمیل هایی را که از نمایه های ،ب و کار Google دریافت می کنند همراه با نظرات بایگ، می کنند.

درباره نویسنده

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/report-google-business-profiles-bug-causing-reviews-to-disappear-389599

موارد متعددی از ،ب‌وکارها وجود دارد که تمام نظرات خود را که طی سال‌ها در فهرست‌های نمایه ،ب‌وکار Google خود به دست آورده‌اند، از دست داده‌اند. به نظر می‌رسد این مشکل مربوط به اعمال خودکار ویرایش‌های پیشنهادی Google از وب در فهرست‌های نمایه ،ب‌وکار است، که به ،ه خود می‌تواند یک CID جدید برای آن فهرست ،ب‌وکار ایجاد کند و با آن، بررسی‌ها از فهرست ،ب‌وکار جدا می‌شوند. در نتیجه، وقتی به فهرست ،ب‌وکار در جستجوی Google یا Google Maps نگاه می‌کنید، نظرات دیگر وجود ندارند.

جدید در زمین موتورهای جستجو

گزارش. مایک بلومنتال مسائل را پوشش داد با جزئیات بیشتر در جایی که او موارد متعددی از ناپدید شدن نظرات ،ب‌وکارها را یک شبه از نمایه‌های ،ب‌وکارشان در Google Maps و Google Search مستند می‌کند. مایک گفت که وقتی ویرایش‌های پیشنهادی به‌طور خودکار اعمال می‌شوند، Google CID‌های فهرست ،ب‌وکار، شناسه منحصربه‌فرد فهرست ،ب‌وکار را تغییر می‌دهد. این تغییر باعث می‌شود که نظرات به CID قدیمی ب،بند و به CID جدید منتقل یا منتقل نشوند.

اگر این اتفاق برای شما افتاد، می‌تو،د به Google بگویید که CID شما تغییر کرده است و بررسی‌ها منتقل نشده‌اند. اگر خوش شانس باشید، یا Google می تواند CID قدیمی شما را برگرداند یا ممکن است نظرات را منتقل کند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است