اشکالات Google با نمایه سازی، تبلیغات، تجزیه و تحلیل، و موارد دیگر، مردم نیز پاسخ می پرسند، پیام رسانی خودکار، بررسی کلاهبرداری ها و موارد دیگر

حامی: خلاصه ویدیویی این هفته توسط حمایت مالی می شود دودا، وب سایت ساز حرفه ای که می تو،د خودتان تماس بگیرید.

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-07-22-2022-33802.htmlگوگل در این هفته باگ های زیادی داشت که برخی از آنها واقعاً بزرگ بودند، از جمله ایند، ن، محتوای جدید برای یک روز در جستجوی گوگل. توجه داشته باشید، مدت کوتاهی پس از باگ نمایه سازی، صدای به روز رس، الگوریتم گوگل شنیده شد، اما ممکن است مرتبط باشد. گوگل ادز، آنالیتی،، ادسنس و غیره همگی نه تنها یک قطع، بلکه دو قطع گزارش در یک دوره 5 روزه داشتند. گوگل همچنین ممکن است در حال بررسی یک اشکال جستجوی دستور غذا باشد. ویژگی درخواست افراد گوگل اکنون در جستجوی دسکتاپ به سطح عادی بازگشته است. Google در حال آزمایش جعبه طرح بندی کارت پانل دانش است که تعاملی است. Google Search Console اکنون به شما امکان می دهد سایت خود را با استفاده از DNA CNAME تأیید کنید. پیام‌رس، Google Business Profiles اکنون به شما امکان می‌دهد سؤالات متداول را اضافه کنید که برای خودکارسازی پاسخ‌ها به سؤالات ارسال شده توسط مشتریان استفاده می‌شود. گوگل در مورد کلاهبرداری های باج خواهی اخیر یک سان بررسی اقدام می کند. Google در حال آزمایش یک بر،ب جدید برای بررسی است که نشان می دهد تأیید نشده است. بسته محلی Google دارای یک فیلتر ساعت است که به شما امکان می دهد بر اساس روز هفته یا ساعت خاصی فیلتر کنید. گوگل ادز اعلام کرد که گوگل فرآیند «ارتقای خودکار» حساب‌ها را برای کمپین‌های ،ید هوشمند به Performance Max آغاز خواهد کرد. Google Ads در حال آزمایش پین های نقشه با ع، برای مکان ها است. Google Ads یک خط مشی سیاسی جدید در مورد نمایان بودن آگهی و زبان دارد. گوگل به زودی نمونه اولیه واقعیت افزوده جدیدی مانند عینک گوگل را آزمایش خواهد کرد. تایمر و کرونومتر گوگل در جستجوی گوگل از کار افتاد. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است