استفاده از ChatGPT برای صرفه جویی در وقت متخصصان تبلیغات

Fluency FLC00723 BLOG ChatGPT یکپارچه سازی Martech 1920x1080 FINAL 800x450

جدید در زمین موتورهای جستجو

Fluency ارائه دهنده برتر نرم افزار کمپین در سطح سازم، برای صنعت تبلیغات است. پلتفرم این شرکت حول محور اتوماسیون فرآیند رباتیک – یک برنامه کاربردی فناوری منحصر به فرد در تبلیغات – ساخته شده است که کارایی، دقت و قابلیت‌های کمیت بی‌نظیری را برای بازاریابان دیجیتالی که هم در آژانس‌ها و هم در برندها کار می‌کنند، ارائه می‌کند. بنیانگذاران و کارکنان Fluency مستقر در برلینگتون، ورمونت، با اعضای تیم در 11 ایالت، از ،یبی منحصر به فرد از تخصص، استعداد و خلاقیت در تلاش‌های خود برای تغییر پایدار، مشارکتی و لذت‌بخش ،ب‌وکار مشتریان و خودشان بهره می‌برند.


منبع: https://searchengineland.com/leveraging-chatgpt-to-save-advertising-professionals-time-392733

Fluency، پیشرو در فناوری های تبلیغاتی مبتنی بر هوش مصنوعی، اخیرا Muse را معرفی کرده است. این ابزار جدید بهبود یافته با ChatGPT از هوش مصنوعی استفاده می کند تا سطوح جدیدی از کارایی را به بخش های رایج و در عین حال حیاتی گردش کار بازاریابی دیجیتال بیاورد.

در اینجا چند روش وجود دارد که ممکن است سازمان شما از ابزار افزایش یافته ChatGPT Fluency بهره مند شود:

درباره نویسنده

رو،

آیا آماده اید سطوح جدیدی از کارایی را به جریان کاری بازاریابی دیجیتال خود بیاورید؟ آ،ین پست وبلاگ Fluency را بررسی کنید برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد ابزار افزایش یافته ChatGPT Fluency.


سرزمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


اخبار مملو از مقالاتی است در مورد اینکه چگونه ChatGPT ممکن است صنایع بی شماری از جمله تبلیغات و بازاریابی را مختل کند. با این حال، با وجود تمام تئوری‌پردازی‌ها و نمایش‌های (اغلب بی‌اهمیت)، نمونه‌های ملموس کمی از ChatGPT (و GPT-3) بر روی وظایف دنیای واقعی که قرار است انجام شود وجود داشته است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است