ارسال متن توسط Google برای اعتبارسنجی اطلاعات نمایه کسب و کار Google

به روز رس،: لن تصمیم گرفت به شماره پیامک ارسال کند تا ببیند چه اتفاقی می افتد:

FWIW من به شماره “راهنما” پیامک دادم و این را دریافت کردم. یکی از پیوندها شما را به صفحه دستیار می برد.. pic.twitter.com/MswT1ChUcP

– لن (@lenraleigh) 27 آوریل 2023
منبع: https://www.seroundtable.com/google-texting-validate-google-business-profiles-35294.html

بنابراین این کار درست و واقعی به نظر می رسد، اما من هرگز نمونه ای از Google را ندیده بودم که قبلاً این کار را انجام دهد.

بحث انجمن در توییتر.

نمایه‌های ،ب‌وکار Google پیامک کوچک

گوگل طی سال‌ها تماس‌های تلفنی خودکار را برای تأیید اطلاعاتی مانند این برقرار کرده است، اما برای من ارسال پیامک چیز جدیدی است.

ممکن است Google در حال ارسال پیام‌های متنی به صاحبان مشاغل باشد تا تأیید کند اطلاعاتی که در نمایه ،ب‌وکار Google خود فهرست کرده‌اند دقیق و به‌روز هستند. این متن از یک شماره تلفن تایید شده گوگل می آید، اما برخی از سئوکاران محلی نگران این هستند که این شماره واقعا از طرف گوگل نیست. من با Google تماس گرفتم تا تأیید کنم که اینها واقعاً از Google می‌آیند، اما هنوز پاسخی نشنیده‌ام (اگر/زم، که پاسخی دریافت کنم، این داستان را به‌روزرس، خواهم کرد).

از همه ،، که تا به حال پرسیدم گفتند این جدید است و آنها هرگز این را ندیده اند. برخی حتی مشکوک هستند که این ممکن است یک شماره متن جعلی باشد. آیا آن را دیده اید؟

جو یانگ بلاد، هیچ نسبتی با مالی ندارد، گفت “2 مشتری یک چیز را دریافت ،د، ما توصیه کرده ایم فعلاً آن را نادیده بگیرید.” بنابراین او اخیراً از این متون خبر دریافت کرده است، بنابراین شاید گوگل اخیراً شروع به ارسال پیامک به مشاغل برای این اطلاعات کرده است.

شماره تلفن 1-844-899-8101 یک شماره تلفن واقعی گوگل است در اینجا مستند شده است توسط Google به ،وان شماره‌ای که Google برای برقراری تماس‌های خودکار از Google Assistant استفاده می‌کند. گوگل نوشت: “این مقاله در مورد ویژگی Google Assistant است که گوگل از آن برای تماس با یک تجارت استفاده می کند.” Google اضافه کرد: «Google همچنین ممکن است برای تأیید جزئیات ،ب و کار شما، از جمله بسته شدن موقت یا خدمات محدود به دلیل کووید-19، تماس بگیرد یا پیامک ارسال کند، بنابراین زم، که افراد در جستجوی Google و Maps به دنبال آن‌ها هستند، به دقت منع، می‌شوند».

برای اندازه واقعی کلیک کنید

مولی یانگ بلاد این را مشاهده کرد و آن را در آن پست کرد توییتر گفت که او یک پیام متنی از یک شماره تلفن پشتیب، Google دریافت کرده است که می‌خواهد نمایه ،ب‌وکار Google من را تأیید کند. این هم یک اسکرین شات از آن متن (برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید):

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است