اتاق فرار مشهد رزرو بهترین اسکیپ روم های مشهد- EscapeZoom | allescape

علاوه بر این ممکن است هنگام شروع بعضی بازی‌ها، دست و پای بازیکنان بسته شود که در این مورد نیز باید هنگام تعیین مرزها، به گفتگو با مسئولان مجموعه بپردازید. ژانر‌های جنایی مخاطب خود را به دنبال داستان دزدی، باندهای مخوف جنایت‌ گر چون باند قاچاق اسلحه یا اعضای بدن می‌فرستند. در این مسیربازیکن باید همچون یک پلیس مخفی از شرکت یا خانه دزدی کند تا مدرک‌هایی برای رسوا کردن جنایتکاران پیدا کند.

اتاق فرار – اسکیپ روم

بله، برخی از اتاق فرارهای ما به‌گونه‌ای طراحی شدند که تمامی افراد به‌راحتی بتوانند حضور پیدا کنند. به دنبال گردهمایی بزرگ درکشور فرانسه، روسای جمهور کشورهای اتحادیه اروپا در مرکز همایش اجلاس سران دورهم جمع شده‌اند. از سوی دیگر جوکر برگشته و در ساختمانی نزدیک سالن همایش در فکر یک خرابکاری بزرگ است. مأموران امنیتی به سرنخی دست یافته‌اند که گمان می‌رود انفجاری بزرگ توسط جوکر در حال اجرا است. حال شما تنها یک ساعت وقت دارید که جلوی این خرابکاری بزرگ تاریخ را بگیرید. درنظر داشته باشید که مسئول این بمب گذاری انسانی باهوش است.

تیمتون رو بسازید!

اتاق فرار مشهد رزرو بهترین اسکیپ روم های مشهد- EscapeZoom | allescape

اگر اهل ماجراجویی و هیجان هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای یک بار هم که شده حضور در یک اتاق فرار را تجربه کنید. اگر شما هم جزو کسانی هستید که تجربه شرکت در اسکیپ روم‌ها را داشته‌اید، خوش‌حال می‌شویم نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و بهترین اتاق‌ فراری را که تجربه کرد‌ه‌اید معرفی کنید. اتاق فرار آرماگدون از جمله خاص‌ترین اتاق‌های فرار تهران به حساب می‌آید. اگر فیلم‌های زامبی و آخر زمانی را دیده باشید، متوجه این عبارت می‌شوید. در حقیقت داخل اتاق فرار آرماگدون باید برای زنده ماندن تلاش کنید. اتاق فرار آرماگدون با ژانر شگفت‌انگیز، آخرالزمانی و مرموز، بزرگترین محصول اسکیپ روم به حساب می‌آید.

ما در این مطلب از مجله علی بابا قصد داریم همه‌چیز را درباره این بازی برای شما توضیح داده و چند تا از بهترین اتاق فرارهای تهران را نیز به رزرواسیون اسکیپ روم شما معرفی کنیم. حال که متوجه شدیم اتاق فرار یا اسکیپ روم چیست، بهتر است ببینیم اصلا از کجا تبدیل به یک تفریح هیجان انگیز شده. نخستین اسیکپ روم‌‌ها در سال 2003 و در شهر ایندیاناپولیس آمریکا ایجاد شدند. در آن بازی‌ها عده‌ای در یک اتاق زندانی می‌شدند و با حل کردن معماهای مختلف، می‌توانستند از اتاق خارج شوند.

  • شما در این اتاق فرار بدون دردسر آن را می‌توانید تجربه کنید.
  • بود که بیشتر می‌توان آن‌ها را الهام‌بخش اتاق‌ فرار‌های امروزی دانست.
  • این مجموعه در محدوده میدان فاطمی واقع شده است و در آن یک اتاق فرار وجود دارد که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

تم و دکور این فضا با ژانر‌های دیگر اتاق فرار کاملا متفاوت است و حالتی منحصر به فرد دارد. طراحان بازی داستان‌ها را به گونه‌ای طرح می‌کنند که شرکت‌کننده میان جزئیات اصلی و فرعی تصمیم بگیرد، پس می‌توانیم نتیجه بگیریم دقت و تمرکز از کلیدی ترین راه‌های رسیدن به پاسخ معمای فرار می‌باشد. تمام حقوق این وبسایت متعلق به مرکز بازی‌های‌فکری و اتاق‌فرار تهران می باشد. ترس برای هر فرد یک مسئله شخصی‌ و سلیقه‌ایست و ممکن است خنده دار ترین برای دوست و همراهانتان، شما را تا سر حد مرگ بترساند. افزونه‌های دیگری مانند دلهره، هیجان هم در اتاقهای فرار وجود دارند که ما تجربه کردن آنها را هم به شما پیشنهاد میکنیم. شامل تمام مواردی که پیش از شروع بازی، بعنوان قوانین سناریو به شرکت کننده ها توضیح داده می شود و از بازیکنان می خواهیم به آنها پایبند بوده و در جهت رسیدن به هدف و پیروزی نهایی، در جریان بازی از انها استفاده نمایند.

آشنایی با معروف‌ترین اتاق فرارهای تهران

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است