آینده سئو و چرا در حال مرگ نیست

در حالی که ممکن است در آینده آن را چیز دیگری بنامیم، اما در حال مرگ نیست. به تکامل و تبدیل شدن به آنچه که باید باشد ادامه خواهد داد.

ویژگی‌های SERP و نحوه عملکرد آنها به نفع و علیه شما را بد،د. یک استراتژی مستحکم داشته باشید که عینی و قابل اندازه گیری باشد. در درازمدت روی سئو سرمایه گذاری کنید و منابع مورد نیاز را در اختیار آن قرار دهید.

در طول سال‌ها، ما شاهد پاسخ‌های مستقیم، تبلیغات برجسته‌تر، و بسیاری چیزهای دیگر بوده‌ایم که میزان قرار گرفتن در معرض و نرخ کلیک را از نتایج جستجوی ارگ،ک کاهش می‌دهند.

این بدان م،است که چه در گوگل باشد، چه در یک منبع هوش مصنوعی یا در یخچال آنها، مخاطبان هدف و یک ارتباط جستجوگر برند وجود دارد.

این وسیله نقلیه می تواند یک ربات چت، هوش مصنوعی، دستگاه متصل، دستیار صوتی یا ربات حساس باشد که بخشی از خانواده ما است.

آن را در آغوش بگیرید و از آن استفاده کنید! من و تیم من از آن در فرآیندهای داخلی خود استفاده می کنیم و آن را برای مجموعه ای از موارد در سئو، بازاریابی دیجیتال، توسعه وب و موارد دیگر آزمایش می کنیم.

پاسخ من به هر یک این بوده است که ثابتی وجود دارد که من نمی بینم که از بین برود.

همچنین، از هوش مصنوعی برای سازمان، فرآیندها و فرصت های خود استفاده کنید. عقب نم،د

مهم نیست که موتورهای جستجو چگونه به نظر می رسند یا یک شخص از چه منبع خاصی برای یافتن اطلاعات یا دریافت آن استفاده می کند، برندها و شرکت ها همچنان می خواهند توسط مخاطبان خود پیدا شوند.

در حالی که من 100٪ استراتژی محتوا را به هوش مصنوعی واگذار نمی کنم، اما می تواند یک دستیار تحقیقاتی عالی، اولین پیش نویس نویسنده و غیره باشد.

با این حال، در اینجا من با یکی از آن موضوعات هستم… من اینجا هستم تا در مورد آنچه که در سئو به وجود می آید، صحبت کنم، آنقدر که پیشگویانه به نظر برسد، بر اساس زمینه گذشته و آنچه در حال حاضر می بینیم.

یکی دیگر از همکاران، در گفتگوی جداگانه، تکرار کرد که گوگل بیشترین اطلاعات را دارد، بنابراین علیرغم ناامیدی اولیه بارد، ممکن است در نهایت رهبر باشد.

بله، رسیدن به م،ای همه اینها. دوستان و همکاران در چند هفته گذشته چندین بار از من پرسیده اند که آیا سئو مرتبط است یا با ظهور هوش مصنوعی وجود خواهد داشت.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


منبع: https://searchengineland.com/future-of-seo-why-its-not-dying-425615

دوستان قوی بم،د و من مشتاقانه منتظر ادامه این سفر با شما در مرز بعدی سئو هستم.

این اصل اساسی در حال تغییر نیست، حتی اگر فناوری، راه‌ها و وسایل ممکن باشد.

اگر بیش از حد بر موتورهای جستجو متمرکز باشیم و به اندازه کافی بر روی مخاطبان هدف خود متمرکز نباشیم، از تمرکز خارج شده و از تماس خارج شده ایم. در سئو همیشه همینطور بوده و صرف نظر از هر اتفاقی باقی خواهد ماند.


من مطمئن هستم که در میان چیزهای جالب، هر،مه‌ها و ناخواسته‌های زیادی خواهیم دید و مانند هر چیز جدید، باید کمی صبر کنیم و ببینیم.

با هوش مصنوعی چه کنیم

اما احساس می کنم به سرعت کالایی می شود. این بدان م،است که هنوز فضایی برای محتوای “عالی” وجود دارد و آن محتوای عالی می تواند برنده شود.

اما آنچه امروز شما را به سمت اه،تان سوق می دهد را از دست ندهید. ارسال در سئو را رها نکنید.

روشی که اکنون کار می کند، کیفیت محتوا هنوز ضروری است. با توسعه محتوای بیشتر با هوش مصنوعی، شاهد محتوای «خوب» بیشتری خواهیم بود.

من و یکی از همکاران در چند هفته گذشته در مورد این موضوع صحبت می کردیم و به اشتراک گذاشتیم که حتی اگر گوگل رابط اصلی در تلفن همراه، دسکتاپ یا از طریق جستجوی صوتی نباشد، همچنان منبع عظیمی برای هوش مصنوعی خواهد بود.

به طور خاص، اگر ما از هوش مصنوعی برای ایجاد همه آن استفاده می کنیم، بقیه هم همینطور هستند. چقدر نیاز است تا آن را انس، کنیم و اطمینان حاصل کنیم که روی برند است و با مخاطبان ما طنین انداز می شود؟

مردم به دنبال و جست و جو هستند. برندها و سازمان ها می خواهند پیدا شوند.

همه ما باید با نگاهی به آینده به انجام کاری که امروز جواب می دهد ادامه دهیم. با سئوی فنی، درون صفحه و خارج از صفحه خود قوی بم،د.

صرف نظر از اینکه چه چیزی برنده می‌شود، این واقعیت که مصرف‌کنندگان، ،ب‌وکارها و ،، که به دنبال محصولات، خدمات، راه‌حل‌ها و پاسخ‌ها هستند، همچنان ،، هستند که ما باید به ،وان سئوکار درباره آنها فکر کنیم.

من شخصاً به برنامه های کاربردی برای آژانس، مشاغل و به ،وان یک مصرف کننده علاقه مند هستم و در مورد آنها هیجان زده هستم.

با گذشت زمان، شاید موتور جستجو و محصول نتایج گوگل اهمیت کمتری پیدا کند زیرا مشتریان بیشتری برای دریافت اطلاعات خود به منابع هوش مصنوعی روی می آورند یا این اطلاعات به آنها ارائه می شود.

من در سنگر با شما هستم زیرا آژانس من بر SEO تمرکز دارد و ما از آن عقب نشینی نمی کنیم.

به ،وان فردی که در سئو حرفه ای ایجاد کرده است، نوشتن کلمات “مرگ” یا “مرگ” و سئو در یک جمله برای من سخت است.

به طور خلاصه، آن را تست کنید، از آن استفاده کنید و حداقل بفهمید که امروز و با کاهش هر نسخه جدید چه کاری می تواند انجام دهد و چه کاری نمی تواند انجام دهد. آن را نادیده نگیرید و سر خود را در ماسه نگذارید.

اگر مردم گوگل نکنند چه؟

با این حال، ما هنوز شاهد اجرای بدترین سناریو نیستیم. صنعت سئو به تطبیق و قوی تر شدن خود ادامه داده است.

هوش مصنوعی برای سئو به چه م،است؟

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


الان باید چیکار کنم؟

تغییر ترسناک است. در سئو، قبلاً آن را دیده بودیم. با این حال، ثابت باقی می ماند – جستجوگران هنوز باید سازمان ها، مارک ها و مشتریان ما را در موتورهای جستجو پیدا کنند.

در زم، که منابع در حال فشرده‌تر شدن هستند و تیم‌ها باید تا حد امکان برای مشتریان خلاق باشند، هوش مصنوعی یک موهبت بوده است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است