آیا Google Remove Content Tool منسوخ شده می تواند صفحات رقیب را حذف کند؟

این ابزار به شما امکان می‌دهد درخواست‌هایی را برای صفحاتی ارسال کنید که مقدار قابل توجهی از محتوای تغییر یافته از داستان اصلی را نشان می‌دهند. اما مال گوگل سند کمک می‌گوید: “اگر صفحه همچنان در دسترس باشد اما تغییر کرده باشد، قطعه و نتیجه ذخیره‌شده در حافظه پنهان را از نتایج جستجو حذف می‌کند، اما دفعه بعد که ،نده Google از صفحه بازدید می‌کند، هر دو بازخو، می‌شوند. تا آن زمان، صفحه همچنان می‌تواند در نتایج جستجو ظاهر شود. ” نباید صفحه را حذف کند و صفحه را به طور کامل از فهرست خارج کند.

براندون نوشت: “ابزار “حذف محتوای قدیمی” را می توان برای نمایه سازی یک مقاله خبری، از جمله مقاله رقیب، بدون هیچ ورودی از صاحب سایت استفاده کرد. این ابزار فقط از کاربران می خواهد که یک کلمه را که در مقاله قدیمی است نشان دهند اما نه. در مورد جدید. پس از ارسال آن توسط کاربر، گوگل مقاله را به صورت یک طرفه در عرض چند ساعت از فهرست خارج می کند. من خودم این را تأیید کردم و دیدم که کار می کند. تنها راه برای کشف اینکه شخصی این کار را با سایت شما انجام داده است، رفتن به جستجوی شما است. کنسول کنید و صفحات حذف شده را بررسی کنید.”

بنابراین من مطمئن نیستم که چه اتفاقی می افتد، آیا ،ی از شما این را امتحان کرده است؟

براندون مرسر، که در رو،مه های هرست کار می کند، در این پست پست کرد انجمن های راهنمای کنسول جستجوی گوگل اینکه مردم از «ابزار حذف محتوای قدیمی» از گوگل برای حذف صفحات رقیب استفاده می‌کنند، و او گفت که کار می‌کند. اگرچه دنی سالیوان از گوگل پاسخ داد، اما به نظر می رسد متقاعد نشده است که واقعاً کار می کند. این ابزار در ژانویه 2020 راه اندازی شد و چند ماه بعد ارتقا یافت.

او سپس بعداً گفت: “این برای بسیاری از ناشران اتفاق می افتد. هیچ پروسه تاییدی در سمت مدیر وب وجود ندارد. و من همین دیروز دوباره آن را تأیید کردم. شما می تو،د هر URL را از نمایه سازی یک طرفه حذف کنید. برای همکار من، او این کار را نکرد. حتی باید هر کلمه قدیمی را اضافه کند. او فقط آن را ارسال می کند، و آن را از فهرست خارج می کند. این یک اشکال بزرگ است.”

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سپس دنی تکرار کرد که “برای حذف واقعی یک صفحه، اگر خود صفحه همچنان به ،وان زنده گزارش شود و برای ما مسدود نشده باشد، ابزار واقعاً نباید حذف را پردازش کند. در مواردی که شما آزمایش کرده اید، متوجه می شوید که صفحه واقعاً هنوز فعال است و هیچ مک،سم مسدود کننده ای مانند ویژگی noindex روی آن وجود ندارد؟”

بنابراین دنی سالیوان از گوگل وارد شد و نوشت: “من این را منتقل خواهم کرد”، او افزود: “اما اسکرین شات های شما واضح نیستند. در یکی، شما نشان می دهید که حذف کش قدیمی رخ داده است. این در واقع مشابه یک صفحه نیست. در حال حذف. این ابزار اجازه می دهد تا یک حافظه پنهان / قطعه حذف شود، اگر دیگر محتوای زنده را منع، نمی کند. و اگر کلمه ای پیدا می کنید که دیگر ظاهر نمی شود، بله، در این مورد می تواند باعث حذف حافظه پنهان/قطعه شود.”

بحث انجمن در انجمن های راهنمای کنسول جستجوی گوگل.


منبع: https://www.seroundtable.com/google-remove-outdated-content-tool-remove-compe،ors-35167.html

دنی دیروز گفت: “این ابزار برای حذف پیوندهایی طراحی شده است که دیگر زنده نیستند یا قطعاتی که دیگر محتوای زنده را منع، نمی کنند. ما بیشتر به این موضوع نگاه خواهیم کرد.”

،د کن گوگل

در اینجا ابزار به نظر می رسد:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است