آیا گوگل به‌روزرسانی الگوریتم آینده را تأیید می‌کند؟

بحث انجمن در توییتر.

با وجود تمام این به‌روزرس،‌های تأیید نشده رتبه‌بندی جستجوی Google در چند ماه گذشته و نتایج بسیار ناپایدار Google، همه ما می‌پرسیم که Google چه زم، به‌روزرس، بعدی جستجوی Google را تأیید می‌کند.

بنابراین شاید جان می‌گوید زم، که یکی برای تأیید وجود داشته باشد، آنها را تأیید می‌کنند.

اما همچنین ما دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، یک پست را داشتیم توییت و سپس کمی بعد آن را حذف کنید، جایی که او نوشت: “همیشه یک به روز رس، اصلی دیگر در غرفه موز وجود دارد. هیچ خبری برای به اشتراک گذاشتن در مورد اینکه دقیقاً نسخه بعدی کی خواهد آمد، وجود ندارد، اما مطمئناً وجود خواهد داشت.”

دکمه Google Update را فشار دهید

به روز رس،: دنی سالیوان توضیح داد، ما همیشه به روز رس، دیگری دریافت خواهیم کرد:

در هر صورت، من هم مثل همه شما متعجبم که گوگل طی سه ماه گذشته به‌روزرس، جستجوی دیگری را تأیید نکرده است، اما گمان می‌کنم که به زودی در مورد یک به‌روزرس، تأیید شده بشنویم.

خوب، جان مو، از گوگل از ارائه نکات در به روز رس، های گوگل شناخته نشده است، اما او دیروز گفت توییتر، “ما تمایل داریم آنها را از قبل اعلام نکنیم. آنها زم، که آماده باشند آماده هستند.”

او شوخی کرد و وقتی در موردش پرسیدم توییتش را پاک نکرد:

بله، همیشه یک به‌روزرس، اصلی دیگر در غرفه موز وجود دارد – و ما اینها را اعلام می‌کنیم. ما صفحاتی درباره هسته، هر،مه، محصول و سیستم‌های محتوای مفید ایجاد نکردیم که مرتباً بدون دلیل به‌روزرس، شوند. آن‌ها به تابلوی وضعیت جستجو پیوند می‌دهند تا مردم را مطلع کنند… pic.twitter.com/dKxwYRLUqH

— Google SearchLiaison (@searchliaison) 14 جولای 2023

او این توییت را به دلایلی حذف کرد.

و چرا توییت ناپدید شد؟

بنابراین، چه نکاتی را می‌تو،م از نمایندگان رسمی Google در مورد اینکه آیا Google به‌روزرس، جدید را تأیید می‌کند و چه زم، می‌توان پیدا کرد؟

داره وارد میشه….

— Google SearchLiaison (@searchliaison) 11 جولای 2023

در مورد توییت حذف شده اسرارآمیز که به آن اشاره کردید، من آن را در ابتدا روز قبل به اشتراک گذاشته بودم، اما iOS توییتر به این م،ی بود که هرگز از بین نرفت. سپس یک روز بعد این کار انجام شد، و متوجه شدم که GIF پایه موز شرح درستی ندارد. بنابراین من آن را در عرض چند ث،ه حذف کردم، زیرا شما…

— Google SearchLiaison (@searchliaison) 14 جولای 2023

منبع: https://www.seroundtable.com/future-google-search-algorithm-updates-35699.html

ما تمایل داریم آنها را از قبل اعلام نکنیم. وقتی آماده باشند آماده هستند.

— جان مو، (رسمی) · نه #30D (@JohnMu) 13 جولای 2023

آ،ین به‌روزرس، تأیید شده، به‌روزرس، بررسی‌های آوریل 2023 بود، بنابراین سه ماه از تأیید یک به‌روزرس، – که مدت زیادی برای Google است – می‌گذرد.