آیا سئو تحت تأثیر رسانه های اجتماعی است؟ (جواب داد)

یکی از اصلی‌ترین روش‌هایی که سئو تحت تأثیر رسانه‌های اجتماعی قرار می‌گیرد این است که رسانه‌های اجتماعی می‌توانند به محتوای وب‌سایت شما در مقابل مخاطبان بزرگ‌تر و مرتبط‌تر کمک کنند.

اگر محتوای شما آموزنده، مفید یا سرگرم کننده باشد، وب سایت های دیگر ممکن است آن را پیدا کنند و به ،وان مرجع یا منبع به آن پیوند دهند. به این ترتیب، می تو،د بک لینک های ارگ،ک بیشتری ،ب کنید که می تواند رتبه سئوی شما را در SERP ها افزایش دهد.

رسانه های اجتماعی به بهینه سازی جستجوی صوتی کمک می کند

اما آیا سئو تحت تاثیر شبکه های اجتماعی است؟

رسانه‌های اجتماعی می‌توانند منبع ارزشمندی برای تحقیقات کلمات کلیدی SEO باشند، زیرا به شما امکان می‌دهند به آنچه که مخاطبانتان در مورد آن صحبت می‌کنند، سؤال می‌کنند یا در مورد آن شکایت می‌کنند گوش دهید. می تو،د از ابزارهای گوش دادن اجتماعی یا هشتگ ها برای یافتن مکالمات و موضوعات مرتبط در صنعت خود استفاده کنید. همچنین می تو،د از تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی استفاده کنید تا ببینید چه کلمات کلیدی بیشترین تعامل و ترافیک را به سایت شما می آورند.

در حالی که گوگل اعلام کرده است که رسانه‌های اجتماعی یک عامل رتبه‌بندی مستقیم برای موتور جستجوی آن نیستند، مزایای غیرمستقیم زیادی از همسویی هر دو کانال وجود دارد که می‌تواند عملکرد سئوی شما را افزایش دهد، همانطور که در زیر توضیح داده شده است.

رسانه های اجتماعی به تحقیقات کلمات کلیدی SEO کمک می کند

علاوه بر این، رسانه های اجتماعی می توانند ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت شما هدایت کنند، که یکی دیگر از عوامل رتبه بندی مهم برای سئو است. هرچه افراد بیشتری از منابع مختلف از سایت شما بازدید کنند، اعتبار و اعتبار بیشتری می تو،د با موتورهای جستجو ایجاد کنید.

در این مقاله، بررسی می‌کنیم که آیا سئو تحت تأثیر رسانه‌های اجتماعی قرار می‌گیرد و چگونه می‌تو،د از مزایای سئو و شبکه‌های اجتماعی با هم برای رتبه‌بندی و ترافیک وب‌سایت بالاتر استفاده کنید.

آیا سئو تحت تأثیر رسانه های اجتماعی است؟

آیا رسانه های اجتماعی تاثیر مستقیمی بر رتبه بندی سئو دارند؟ یا فقط یک همبستگی است؟

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

آیا سئو تحت تأثیر رسانه های اجتماعی است؟

با استفاده از این اطلاعات، می‌تو،د محتوایی ایجاد کنید که با لحن، هدف و قالب درخواست‌های صوتی مطابقت داشته باشد تا تأثیر سئو و رسانه‌های اجتماعی را برای وب‌سایت خود افزایش دهید.

خلاصه ای از اگر سئو توسط رسانه های اجتماعی تحت تاثیر قرار می گیرد

سئو مستقیماً تحت تأثیر رسانه های اجتماعی قرار نمی گیرد زیرا رسانه های اجتماعی یک عامل رتبه بندی برای سئو نیستند. با این حال، سئو می تواند به طور غیرمستقیم توسط رسانه های اجتماعی از طریق افزایش قرار گرفتن در معرض و ترافیک آنلاین، ایجاد بک لینک، کمک به تحقیقات کلمات کلیدی و بهینه سازی برای جستجوی صوتی تحت تاثیر قرار گیرد. برای ،یب موفقیت آمیز سئو و رسانه های اجتماعی برای نتایج بهتر، باید یک استراتژی واضح داشته باشید که هر دو کانال را ادغام کند و از نقاط قوت آنها استفاده کند و به اه، تجاری شما برسد.

ع، نویسنده تحریریه SEO Chatter

رسانه‌های اجتماعی همچنین می‌توانند به شما در کاهش نرخ پرش و افزایش زمان اقامت خود کمک کنند، که سیگنال‌هایی از رضایت کاربر و ارتباطی است که موتورهای جستجو مانند Google هنگام رتبه‌بندی صفحات وب شما در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) در نظر می‌گیرند.

رسانه های اجتماعی به ساخت بک لینک های ارگ،ک کمک می کنند

جستجوی صوتی محبوب تر می شود زیرا افراد بیشتری از دستگاه های هوشمند و دستیارهای صوتی برای جستجوی اطلاعات آنلاین استفاده می کنند. جستجوی صوتی از چندین جهت با جستجوی متنی سنتی متفاوت است، مانند:

  • پرس و جوهای صوتی معمولا طول، تر و محاوره ای تر از پرس و جوهای متنی هستند.
  • پرس و جوهای صوتی اغلب شامل کلمات سوالی مانند چه ،ی، چه چیزی، کجا، چه زم،، چرا و چگونه است.
  • پرس و جوهای صوتی اغلب یک هدف محلی یا یک نیاز خاص دارند.

رسانه‌های اجتماعی می‌توانند بر تلاش‌های سئوی شما برای جستجوی صوتی تأثیر بگذارند و بینش‌هایی در مورد نحوه صحبت مخاطبان و آنچه می‌خواهند بدانند به شما ارائه می‌دهند. می‌تو،د از رسانه‌های اجتماعی برای انجام نظرسنجی‌ها و نظرسنجی‌ها یا برگزاری جلسات پرسش و پاسخ برای دریافت بازخورد از فالوورهای خود به زبان طبیعی که برای توصیف سؤالات و نگر،‌های خود استفاده می‌کنند، استفاده کنید.

اینجاست که رسانه های اجتماعی می توانند به سئو کمک کنند. با اشتراک گذاری محتوای خود در پلتفرم های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، لینکدین، ردیت، پینترست و غیره، می تو،د دید آن را افزایش دهید و به منابع پیوند بالقوه برسید.

ارائه بهترین نکات سئو …

با ایجاد و به اشتراک گذاری محتوای جذاب که با بازار هدف شما طنین انداز می شود، می تو،د کلیک ها، لایک ها، اشتراک گذاری ها و نظرات بیشتری را در پست های اجتماعی خود جذب کنید. این سیگنال های اجتماعی می تواند به موتورهای جستجو نشان دهد که محتوای شما با ارزش و محبوب است، که می تواند به طور غیر مستقیم رتبه شما را بهبود بخشد.

تحقیق کلمات کلیدی فرآیند یافتن و تجزیه و تحلیل کلمات و عباراتی است که کاربران هنگام جستجوی اطلاعات یا راه حل های مرتبط با جایگاه شما در موتورهای جستجو تایپ می کنند.

با این حال، دریافت بک لینک های با کیفیت آسان نیست، زیرا شما باید محتوایی ایجاد کنید که سایت های دیگر بخواهند به صورت ارگ،ک به آن لینک دهند.

برای بهینه سازی سایت خود برای جستجوی صوتی، باید محتوایی ایجاد کنید که به این نوع سوالات به روشی طبیعی و مختصر پاسخ دهد. شما همچنین باید از نشانه گذاری طرحواره برای ارائه داده های ساختاری استفاده کنید که به موتورهای جستجو کمک می کند محتوای شما را بهتر درک کنند.

بک لینک ها یکی از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی سئو هستند. آنها لینک هایی از سایر وب سایت ها هستند که به سایت شما اشاره می کنند و به موتورهای جستجو نشان می دهند که سایت شما قابل اعتماد، معتبر و محبوب است.

سئو مستقیماً تحت تأثیر رسانه های اجتماعی قرار نمی گیرد زیرا رسانه های اجتماعی یک عامل رتبه بندی برای سئو نیستند. با این حال، سئو می تواند به طور غیرمستقیم توسط رسانه های اجتماعی از طریق افزایش دید که منجر به بک لینک ها و ترافیک ارجاع بیشتر می شود، تحت تاثیر قرار گیرد.

چگونه سئو توسط رسانه های اجتماعی تحت تاثیر قرار می گیرد

با استفاده از این بینش ها، می تو،د محتوای هدفمند و مرتبط تری برای سئو و رسانه های اجتماعی ایجاد کنید.

درباره مربی SEO Chatter بیشتر بد،د

رسانه های اجتماعی می توانند قرار گرفتن در معرض وب سایت و ترافیک را افزایش دهند

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/is-seo-affected-by-social-media/

سئو (بهینه‌سازی موتور جستجو) و رسانه‌های اجتماعی دو جنبه ضروری از بازاریابی دیجیتال هستند که می‌توانند به ،ب‌وکارها کمک کنند تا مشتریان بالقوه بیشتری را به صورت آنلاین به دست آورند.

تحقیق کلمات کلیدی برای سئو بسیار مهم است، زیرا به شما کمک می کند محتوای خود را برای عباراتی که مخاطبان شما جستجو می کنند بهینه کنید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است