آزمایش Google AdSense FLEDGE API تا سپتامبر به تعویق افتاد

اطلاعیه را بخو،د. می تو،د اطلاعیه کامل گوگل را بخو،د اینجا.

اوایل این ماه گزارش دادیم که Google AdSense قصد دارد آزمایش FLEDGE API خود را در 28 آگوست آغاز کند. اکنون به نظر می‌رسد که آنها آن را به روز یا بعد از 24 سپتامبر برمی‌گردانند.

جدید در زمین موتورهای جستجو

چرا ما اهمیت می دهیم. کاربران AdSense که انتظار داشتند FLEDGE API را آزمایش کنند، اکنون یک ماه دیگر فرصت دارند تا آماده شوند. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، همانطور که Google به سمت وجود بدون کوکی حرکت می کند، بازاریابی مجدد ممکن است به یک چالش تبدیل شود. تبلیغ‌کنندگان و ناشران AdSense باید در نظر بگیرند که چگونه این امر بر درآمد آنها تأثیر می‌گذارد.


نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-adsense-fledge-api-testing-delayed-until-september-387569

درباره نویسنده

تاخیر ی،ی چی زیاد نیست. هیچ تاثیری بر درآمد ناشر انتظار نمی رود. گوگل نیز می گوید مسدود ، کنترل برای تبلیغات نمایشی متحرک اعمال نخواهد شد، به این م،ی که تبلیغات متحرک ممکن است از طریق FLEDGE ارائه شود، حتی اگر کنترل مسدود ، را فعال کرده باشید.

FLEDGE API چیست؟ API از گروه‌های علاقه‌مند استفاده می‌کند تا سایت‌ها را قادر می‌سازد تا تبلیغاتی را که فکر می‌کنند مربوط به کاربرانشان هستند نمایش دهند. به گفته گوگل، زم، که کاربر از وب سایتی بازدید می کند که می خواهد محصولات خود را تبلیغ کند، یک مالک گروه ذینفع (مانند یک DSP که برای سایت کار می کند) می تواند از مرورگر کاربر بخواهد عضویت را برای گروه مورد علاقه اضافه کند.

در حال خاموش ، دسترسی اگر علاقه ای به دسترسی FLEDGE به سایت های خود ندارید، می تو،د آن را از طریق آن خاموش کنید سرصفحه خط مشی مجوز Chrome.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است